1. Ana Sayfa
  2. Apple

Dolardaki Düşüş Sonrasında Apple Ürünlerinde İndirim Ne Zaman Olacak?

Dolar kurunun 13 TL gibi fiyatlara gelmesi ile birlikte Apple, ürünlerinde %20-25 indirim yapması bekleniyor.

Dolardaki Düşüş Sonrasında Apple Ürünlerinde İndirim Ne Zaman Olacak?
0

- Advertisement -

Dolar kurunun yükselmesi ile birlikte ürünlerine zam yapan Apple, sabah saatlerine 13 TL gibi fiyatları düşmesi ile birlikte ürünlerine tekrar indirim yapması bekleniyor. Dolardaki düşüş sonrasında Apple ürünlerinde indirim ne zaman olacak?

- Advertisement -

Apple, doların yükselmeye başlamasının ardından Türkiye’deki satışlarını 2 gün durdurmuştu. Yeni zamlı fiyatları ile tekrar satışa sunulan Apple ürünleri, ikinci kur artışı sonrası tekrar fiyat güncellemesi yapmıştı. Son fiyat zamları ile birlikte 3.000-20.000 TL gibi fiyat artışları yaşanmıştı.

Doların 18 TL gibi rakamları görmesinin ardından bugün sabah saatlerinde 13 TL’ye kadar düşüş yaşadı. Apple’ın bu düşüş sonrası ürünlerine indirim yapması bekleniyor. Bu indirimin yaklaşık %25-30 arasında olması bekleniyor.

61a0868e4e3fe11fe05b1004
Apple fiyatlarında indirim olacak mı?

Apple Ürünlerinde Ne Zaman İndirim Olacak?

Apple kurdaki düşüş sonrası ürünlerinde yapacağı indirimi herkes beklemeye başladı. Ürünlerin yakın zamanda eski fiyatına tekrar gelmesi bekleniyor.

Apple fiyatlarında yaşanacak indirim ile birlikte iPhone 11 64 GB fiyatının 10-11 bin TL gibi fiyatlara düşmesi bekleniyor. iPhone 13 mini ve Pro Max fiyatlarının ise 13-22 bin TL arasında olması bekleniyor. Bu indirimin Apple’ın yapmış olduğu ilk zamlı fiyatlara gelmesi bekleniyor. Yapmış olduğumuz ilk zam haberindeki fiyatların  tekrar oluşması bekleniyor. Önceden yapmış olduğumuz haberde yer alan ilk zam haberine yakın fiyatların olması bekleniyor. Buradan haberi okuyabilirsiniz.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap