1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Doctor Who dizisinin yıldızı Tanya Fear dört gündür kayıp – Magazin Haberleri

Doctor Who dizisinin yıldızı Tanya Fear dört gündür kayıp – Magazin Haberleri
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Popüler bilm-kurgu dizisi Doctor Who‘daki performansıyla dünya genelinde ün kazanan İngiliz oyuncu Tanya Fear, 9 Eylül’de kayboldu. Fear’ın ailesi ve menajeri, kaybolma haberini doğruladı.

Fear ile iletişime geçmek için her yolu deneyen ailesi ve yakınları hiçbir sonuç alamayınca çareyi polise başvurmakta buldu. Yakınları Tanya Fear ile en son 9 Eylül’de haberleştiklerini ve o günden bu yana oyuncudan hiçbir haber alınamadığını belirtti.

Tanya Fear’ın menajeri kırmızıex Cole, dün Today’e, genç oyuncunun kayıp olduğu bilgisini doğrulayarak “Onunla en son sekiz gün önce iş hakkında konuştuk. O zaman iyiydi” dedi. Menajeri Cole, genç oyuncunun kayıplara karışmasının kendisi için bir şok olduğunu belirtti. Cole, Fear’ın bir süredir Hollywood’da yaşadığını belirterek “nihayet birkaç aydır stand up gösterileri üzerinde çalışıyordu. Onun için işler iyi gidiyordu” diye konuştu.

X6tpQ9 2bESagTmqnUoIHg

SOSYAL MEDYADA KAMPANYA BAŞLATILDI

Bugüne dek birbirinden farklı rollerde yer alan Tanya Fear’ın nasıl ve neden kaybolduğu bilinmiyor. Fear’ın kimseyle bir problemu da olmadığı belirtildi. Fear’ın yakınları, ünlü oyuncunun başına bir şey gelmiş olabileceğinden endişeleniyor. 

Tanya Fear’ın arkadaşları da sosyal medya üzerinden genç oyuncuyu arama çalışmalarına başladı. #FindTanyaFear (Tanya Fear’ı bulun) etiketini kullanan arkadaşları Fear’dan bir haber almaya çalışıyor. Yazar Bolu Babalola da Twitter hesabından bir paylaşım yaparak “geridaşım Tanya, Los Angeles Hollywood’da kayboldu. O 9 Eylül 2021’den bu yana kayıp” yazarak arama çalışmalarına destek verdi.

YILDIZI YENİ PARLIYORDU

senedızı yeni yeni parlamaya başlayan Tanya Fear, Doctor Who adlı dizideki Dr: Jade McIntyre rolüyle dikkat çekti. Spotless, A Moving Image ve Kick Ass 2 de Fear’ın rol aldığı yapımlar arasında.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap