1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Detroit: Become Human Geliştiricisi Star Wars Evrenine Giriyor

Detroit: Become Human Geliştiricisi Star Wars Evrenine Giriyor

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Heavy Rain, Detroit: Become Human ve Beyond Two Souls oyunlarının geliştiricisi Quantic Dream, çıkardığı oyunlarla adından sıkça söz ettiriyor. hususilikle Detroit: Become Human, insanlara farklı bakış açıları ile bambaşka hikayeler sunmuştu. Quantic Dreams’ten uzun süredir ses çıkmıyordu fakat ortaya atılan iddialar bu sessizliği bozdu.


God of War: Ragnarok hakkında en önemli teoriler

God of War: Ragnarok hakkında en önemli teoriler

Playstation markasının yeni dönemde çıkacak yapımlarından God of War: Ragnarok’a dair güncel teorilere değiniyoruz.

Quantic Dreams’in bir Star Wars oyunu geliştirdiği iddia ediliyor

Quantic Dreams’in nihayety ile 3 oyunluk bir anlaşması bulunuyordu ve bunu tamamladığı belirtiliyor. Şimdi, şirketin Disney ile anlaştığı ve Star Wars evreninde geçen bir oyun geliştirdiği iddia ediliyor. Fransız bir YouTuber olan Gautoz, Quantic Dreams için, “nihayety ile sözleşmelerini bitirdiler ve Disney ile yeni bir sözleşme imzaladılar” dedi. DualShockers’tan Tom Handerson, YouTuber Gautoz ile aynı şeyleri ima etti.

lakin Tom Handerson, Gautoz gibi bir açıklama yapmadı, onun yerine Detroit: Become Human’daki bir karakterin önüne iki tane ışın kılıcı yerleştirilmiş görsel yayınladı. Görselin altına da “Gautoz adındaki bir Fransız YouTuber 1.17.11’de aynı şeyi duymuş gibi görünüyor. Birisi çevirebilir mi?” diyerek Gautoz‘un bir YouTube videosunu paylaştı.

BattlefrontFR adlı Twitter kullanıcısı, Handerson’ın isteğini yerine getirerek Gautoz’un söylediklerini çevirdi. BattlefrontFR’nin Fransızca çevirisine göre Gautoz, Quantic Dreams’in Disney ile yaptığı sözleşmesini açıklamadığı için şirketin çok gururlu davrandığını ve nihayety ile olan sözleşmenin bitmesi nedeniyle Disney ile anlaşma imzaladığını söylüyor.

Quantic Dreams‘in bugüne kadar geliştirdiği oyunlara bakacak olursak, Star Wars evreninde geçen ve hikayeye bizim yön verdiğimiz yeni bir oyun gelmesi kuvvetle muhtemel. Böyle bir oyun olması hem Star Wars hem de Quantic Dreams hayranlarını sevindirecektir. tekrar de şirketten resmi bir açıklama beklemek en iyisi.

Heavy Rain ve Detroit: Become Human benzeri bir Star Wars oyunu sizce nasıl olurdu ? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap