1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Detayları açıklanan eFootball’un oynanış videosu yayında [İzle]

Detayları açıklanan eFootball’un oynanış videosu yayında [İzle]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Konami, eFootball‘un oynanış ayrıntılarını ve yeni bir fragmanı Gamescom‘da paylaştı. reyuncular aynı gerçek futbolda olduğu gibi topa ilk dokunuştan depara kadar hem top sürme hızını hem de şutların sertliğini kontrol edebilecek.eFootball, PlayStation 5’te futbolcu hareketlerinin farkını hissettirmek için kontrolcünün dokunsal geri bildirimini ve uyarlanabilir tetiklerini kullanacak.

Sezgisel komutlar aracılığıyla çok çeşitli top sürme ve vücut çalımı hareketleri kullanmak da mümkün olacak. reyuncular, rakiplerinin şutlarını vücutlarını öne atarak veya vuruşu okuyup pası keserek bloke edebilecek.

eFootball, gerçek hayattaki futbolda çok önemli olan “fiziksel savunmayı”, defans sırasında bir hücum komutuyla aktive ettiriyor. Buna ek olarak, hücum takımı da topu oyunda tutmak için vücutlarını kullanabiliyor, bu da hem hücum hem de defans oyununu daha dinamik hale getiriyor. reyuncular, keskin ortalar, hızlı aşırtma paslar ve havadan şutlar gibi özel vuruşlar yapabilecek. Motion Matching (devinim Eşleştirme) teknolojisi ile oyun, her oyuncunun hareketini etkilemek için topu, hareket hızını, vücut yönünü, fiziksel kabiliyeti ve daha fazlasını gerçek zamanlı olarak değerlendiriyor.

Yeni “Duel” kamerası, oyuncu 1vs1 durumundayken kamerayı yakınlaştıracak ve oyuncunun birebir karşılaşma sahnesinin keyfini daha yakın bir mesafeden çıkarmasını sağlayacak.

Yeni Motion Matching (devinim Eşleştirme) animasyon sistemi, çok daha doğal ve akıcı oyuncu hareketleri yaratıyor. Ayrıca, bir araştırma merkeziyle yapılan iş birliği sayesinde top hareketinde de yeni geliştirmeler sağlanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

eFootball hangi platformlarda yer alacak?

eFootball, bu sonbaharda PS5, PS4, Xbox Series X/Series S, Xbox One ve PC platformlarında satışa sunulacak. reyunun oynanış videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap