1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Dacia cephesinin yeni modelinin ismi ve çıkış tarihi açıklandı

Dacia cephesinin yeni modelinin ismi ve çıkış tarihi açıklandı

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Dacia cephesinin yeni modelinin ismi ve çıkış tarihi açıklandı

Markanın en yeni üyesi olan çok yönlü 7 kişilik aile otomobilinin ismi Dacia Jogger olarak açıklandı. Yeni model, yalın, güçlü ve global bir isimle çok yakında tanıtılacak.

Spor, outdoor ve pozitif enerjiyi çağrıştıran bir isme sahip olan Dacia Jogger, şehirden kaçış etkinlikleri için en uygun bir aile otomobili olarak öne çıkıyor. Model, Dacia’nın özgün ruhunu ve markanın yeni kimliğinin ‘outdoor’ yaklaşımını bünyesinde barındırıyor.

5 veya 7 koltuk seçeneğiyle Dacia Jogger, geniş ailelerin en iyi yol arkadaşı olacak. fazla yönlü yapısıyla günlük maceralarda ve doğa gezilerinde tüm aileye eşlik edecek. Marka kendini tanımlayan bir ruhla, kullanıcıların ailesi ve arkadaşlarıyla tam bir özgürlük içinde hayatın keyfini yaşamalarını sağlayan bir araç sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia Jogger dijital bir etkinlikle tanıtılacak

Jogger, herkesin telaffuz edebileceği kolay ve global olarak anlaşılabilir modern bir isim olarak dikkat çekiyor. Dinamizmi, pozitif enerjiyi ve outdoor ruhunu temsil ediyor. Dacia’nın ikonik SUV modeli Duster’ın ismiyle de benzerlik taşıyan yeni model, müşterileri için en uygun bir yol arkadaşının sağlamlığını ve dayanıklılığını çağrıştırıyor.

Dacia, tamamen dijital bir etkinlik ile 3 Eylül saat 11:00’de yeni Dacia Jogger’ı tanıtacak. Yeni model tanıtımdan kısa bir süre sonra, 6 Eylül’de Münih Otomobil Fuarı’nda Dacia CEO’su Denis Le Vot ile tekrar sahneye çıkacak ve 7 Eylül’den itibaren şehir genelinde özel etkinliklerle tanıtımına devam edilecek.

alakanizi çekebilir

Dacia’nın ilk elektrikli otomobili Spring Electric ile tanışın[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap