1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Crysis Remastered Trilogy için PS5 fragmanı yayınlandı

Crysis Remastered Trilogy için PS5 fragmanı yayınlandı

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Crysis serisinin yeri birçok oyuncu için ayrıdır. İlk çıktığı yıl sahip olduğu grafik kalitesi ile birçok insanı etkilemiş ve bilgisayarların canına okumuştur. reyunun sahip olduğu grafik seviyesi zamanında oldukça iyiydi. Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3’ün Remastered versiyonları bir paket halinde satışa çıkacak.


Crysis Remastered korsan koruması için ödenen para

Crysis Remastered korsan koruması için ödenen para

Şimdiye kadar koruma yazılımları için ödenen miktar bilinmiyordu. Şimdi ise, Crysis Remastered korsan koruması için ödenen para ortaya çıktı.

Crysis Remastered Trilogy PS3 ve PS5 karşılaştırması yapıldı

Crytek’in yayınladığı yeni fragmanda oyunun PS3 ve PS5‘teki versiyonları karşılaştırıldı. reyunun PS5’teki versiyonu göz alıcı duruyor. Crytek oyunun Remastered versiyonlarını tek başına yapmadı. Sabre Intractive adındaki bir firma oyunların Port ve Remastered süreçlerinde yer alıyor. Remastered versiyonları PS5’in gücünü sonuna kadar kullanıyor. Ayrıca oyun 4K 60fps ayarlarında çalışıyor. Normalde Crysis serisi harika grafikler ile anılırken bir yandan da kötü optimizasyonları ile ön plana çıkıyor.

SDNShiftdelete.net

Crysis Remastered Trilogy adında anlaşılacağı üzere bir yeniden yapım değil sadece eski oyunların cilalanmış halleri. Bu yüzden oynanışta bir değişiklik söz konusu değil sadece grafik açısından geliştirmeler mevcut. Öte yandan Crysis Remastered’in optimizasyon problemları devam ediyor.

Crytek’in ilk oyunlarından birisi olan Crysis’in geçtiğimiz yıl PS4, Xbox One ve Switch versiyonları piyasaya sürüldü. Crysis Remastered Trilogy’nin ne zaman çıkacağı henüz belli değil. lakin Remastered üçlemesi Switch, PC, PS4 ve Xbox One’ın yanı sıra PS5 ve Xbox Series X için çıkış yapacak.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap