1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Chrissy Teigen yanaklarındaki yağları aldırdı

Chrissy Teigen yanaklarındaki yağları aldırdı

featured

- Advertisement -

[ad_1]

Chrissy Teigen yanaklarındaki yağları aldırdı

- Advertisement -

ABD’li eski model Chrissy Teigen, bıçak altına yatarak yanaklarını küçülttü. Teigen’in yanak yağlarını aldırdıktan sonraki hali, hayranları tarafından eleştirildi.

vSP lzP5oUus9wcW9nqWYg
ABD’li eski model Chrissy Teigen, belirgin yanaklarından artık vazgeçti. 35 yaşındaki yıldız isim, estetik operasyonla yanaklarını küçülttü.  
Instagram’ın hikaye bölümünde ünlülerin hekimu olarak tanınan Jason Diamond’a gittiğini söyleyen Teigen, yanak yağlarını aldırdığını açıkladı.
7EOMyGSYZUSTBWhBr9bNMQ
3 ve 5 yaşlarında iki çocuk annesi olan Teigen, daha önce yanaklarının alkol tüketimi yüzünden yağlandığını söyledi. Teigen, yanaklarının yeni halini beğendiğini de belirtti.
G342f XMjEuzyQpCtMDHwA
Hayranları Teigen’daki bu değişimini beğenmedi. Modelliği bırakan, yemek kitabı yazarlığı yapan Teigen’in yeni hali, yapay göründüğü eleştirisi aldı. Bazı hayranları da yaptırdığı estetik operasyonu gizlemeden, samimi şekilde sosyal medyadan paylaşmasını takdir etti.
XquCSan xU6VI lSVnFjcw
Teigen, geçen yıl da göğüslerinin büyük görünmesinden rahatsız olduğu için meme silikonlarını çıkarttığını açıklamıştı. meşhur yıldız, “Kendi bedenimde elbise giydiğimde fermuarı kapatabilmek istiyorum, rahatlıkla göbeğime ulaşabilmek istiyorum” demişti.
S7T4tlwZSUiOCZV694zHkw
Teigen, ünlü müzisyen John Legend ile evli. Legend, 2019 yılında People dergisi tarafından “ıslakayan En Seksi Erkek” seçilmişti.
1OoThR Ylka1elThqyrhGA
meşhur çift 2013 yılında evlenmiş, 5 yaşında Luna adında bir kızları ve 3 yaşında Miles Theodore adında bir oğulları olmuştu. Çift, üçüncü bebeklerini doğumdan önce kaybetmiş, düşük acısını sosyal medyada hayranlarıyla paylaşmıştı.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap