1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Cem Yılmaz’ın Yeni Stand-Up Gösterisi Diamond Elite Platinum Plus Yayınlandı

Cem Yılmaz'ın 3 senedir kapalı gişe olarak sürdürdüğü ve büyük beğeni toplayan Diamond Elite Platinum Plus stand-up gösterisi 190 ülkede yayınlandı.

Cem Yılmaz’ın Yeni Stand-Up Gösterisi Diamond Elite Platinum Plus Yayınlandı
+ - 0

- Advertisement -

Cem Yılmaz’ın çıktığında beri kapalı gişede gösterimi yapılan stand-up gösterisi Netflix’te yayınlandı. Cem Yılmaz’ın Diamond Elite Platinum Plus gösterisi yayınlandı.

- Advertisement -

Geçtiğimiz günler duyurulan ve merakla beklenen Cem Yılmaz’ın son stand-up gösterisi Diamond Elite Platinum Plus Netflix’te yayınlanmaya başladı. Çıktığı günden bu yana kapalı gişe olarak gösterimi yapılan stand-up gösterisi Netflix aracılığı ile 190 ülkede yayınlandı. Netflix’in sevilen dizisi The Witcher temalı özel bir tanıtım videosu hazırlanan Diamond Elite Platinum Plus, Netflix izleyicileriyle buluştu.

Netflix Orijinal içeriği olarak platformdaki yerini alan Diamond Elite Platinum Plus’ın konusu “Ünlü komedyen Cem Yılmaz bu hicivsel ve samimi stand-up gösterisinde sosyal medya, Türklerin yurt dışı tatilleri ve kendi çocukluğu hakkında hikâyeler anlatıyor.” ifadeleriyle belirtildi.

Cem Yılmaz – Diamond Elite Platinum Plus

Cem Yılmaz’ın 3 yıldır kapalı gişe olarak sürdürdüğü Diamond Elite Platinum Plus gösterisi 3-4-5 Ocak tarihleri arasında veda edecek. Zorlu Performans Sanatları Merkezinde veda edecek olan gösteri için sanatçı Emre Yusufi, gösteriye özel NFT hazırladı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile birlikte NFT’nin “Sanatçı dostum Emre’nin bu NFT’sini yakında paylaşacağız” sözleri ile duyurdu.

Bu gösteriden önceki son gösterisi olan  CM101MMXI Fundamentals, sinemalarda izleyicilerin karşısında çıkmıştı. Diamond Elite Platinum Plus canlı olarak 3 senedir kapalı gişe olarak veriliyordu.

31 Aralık 2021 tarihi ile birlikte yılın son gününden itibaren Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap