1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Warzone yeni bir Pasifik haritası ekliyor

Call of Duty: Warzone yeni bir Pasifik haritası ekliyor

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Call of Duty: Vanguard‘ın çıkmasına yakın Warzone, çeşitli manzara değişikliklerine gidiyor. Bu hamleyle oyunu daha süratli bir atmosfere sokmayı planlayan geliştirici ekip, Verdansk’dan edilgenik haritasını bünyesine ekliyor. Çevreye baktığımızda her ne kadar güzel gözükse de Warzone’un kaos ve şiddetli ortamı bunu pek yansıtmayacak.

Call of Duty: Warzone yalnızda konum olarak bir güncellemeyle sınırlı kalmadı. Bunun yanı sıra silah entegrasyonu ve oyun dengesi için Vanguard’ın teknolojisi ve motorundan yarar sağladı.


Call of Duty Warzone, yeni bir hile olayı ile gündemde

Call of Duty Warzone, yeni bir hile olayı ile gündemde

Call of Duty: Warzone ve Modern Warfare’den Mara’nın aktrisi kırmızıex Zedra, Twitch’te hile yapan iki kişinin hesabını banladı. Zedra, Twitch’e teşekkür etti.

Call of Duty: Warzone bünyesine yeni hile karşıtı sistem yolda

reyuncu topluluğunun Call of Duty: Warzone‘dan en çok talep ettiği konu yeni bir hile önleme sisteminin kurulması oldu. Ortaya atılan sızıntılardan sonra Activision, Battle Royale oyununun yeni edilgenik haritasıyla çok yönlü hile karşıtı sistem alacağını doğruladı.

Call of Duty: Warzone yeni bir edilgenik haritası ekliyor

Yeni gelecek edilgenik haritası görünüşe göre Verdansk ile aynı boyuta sahip. Geliştiriciler bu noktada yeni haritada daha iyi oynanış deneyimi sunmak için iki yıllık geri bildirimleri dikkate aldı. reyunun geliştirici ekibi ilaveten, yıl boyunca lansman sonrası içeriğin Vanguard‘a yeni çok oyunculu haritalar, silahlar ve daha fazla içeriğin ekleneceği konusunda güvence verdi.

edilgenik haritası şehir manzarası yerine daha çok doğal ortamda geçiyor

Call of Duty: Warzone içerisine gelecek yeni edilgenik haritası Verdansk’a aşina olan oyuncuları farklı bir deneyime sokacak. Bu aynı zamanda geri dönen oyuncular için de bir fırsat. Çünkü oyunun bünyesinde bulunan kişilerle aynı anda deneyimleme şansına sahip olacaklar. Yapımın yeni ortamı Verdansk’tan oldukça ayır bir konuma sahip. Çünkü edilgenik şehir manzaralarının yerine daha çok ada, yeşil çimenler ve kayalıklarda geçiyor.

Call-of-Duty-Warzone dan-yeni-harita-surprizi

Sizler Call of Duty: Warzone‘a gelecek yeni edilgenik haritası hakkında ne düşünüyorsunuz? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap