1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Call of Duty: Vanguard’dan yeni oynanış fragmanı geldi

Call of Duty: Vanguard’dan yeni oynanış fragmanı geldi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Gamescom 2021 etkinliğinde oyunların tanıtımı devam ediyor. Şimdi ise 9 dakikalık bir oynanış videosuyla ekranlara gelen Call of Duty: Vanguard, oyun hakkında birtakım bilgiler edinmemizi sağladı. reyunun tek oyunculu modunun ön plana alındığı videoda, Polina isimli karakterin mücadelesine yer verildi.


Gamescom 2021 etkinliğinin ilk gününde tanıtılan oyunlar

Gamescom 2021 etkinliğinin ilk gününde tanıtılan oyunlar

Gamescom 2021 başladı. tesirnlikte, yeni oyunların tanıtılması ve duyurulan oyunlardan oynanış görüntüleri bekleniyor.

Call of Duty: Vanguard’ın tek oyunculu modu gösterildi

Gamescom 2021 etkinliğinde en merak edilen oyunlardan olan Call of Duty: Vanguard, bünyesindeki tek oyunculu modun oynanışını ekranlara getirdi. reynanış videosuna baktığımızda çevre sesleri ve gerilim dolu müzik sesinin atmosfere giriş açısından önemli rol oynadığını görüyoruz.

SDNShiftdelete.net

reynanış videosunda çevrenin ateşler içerisinde ve harabe halde olduğu görülüyor. Harita tasarımı konusunda da oldukça iyi iş çıkarıldığını söyleyebiliriz. Görsel olarak da kalitesini ortaya koyan yapım, kaplama ve grafik kalitesiyle oyuncuların gözünü dolduruyor.

Fragmanda Polina isimli karakterin bölümüne yer veriliyor. Bombalar ve savaş tanklarının adeta cehennemi yaşattığı bir ortamda başını bile kaldıramayan karakter, askerlerin dikkatini çekmeden amacına ulaşmaya çalışıyor. Buradan da oyunun gizlilik mekaniği hakkında bilgi edinmiş oluyoruz. Call of Duty‘nin yakın zamanlı oyunlarına baktığımızda bunun da iyi bir şekilde işlendiğine pek çok kez şahit olduk.

Call of Duty: Vanguard dan yeni oynanış fragmanı geldi

reyunun çıkış tarihi

Call of Duty: Vanguard, 5 adaleım 2021 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. IW Engine 8.0 oyun motoru ile geliştirilen yapım; PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X | S platformları için yayınlanacak. reyunun geliştirici koltuğunda Sledgehammer Games yer alıyor. Yapımın yayıncılığı da her zamanki gibi Activision tarafından gerçekleşecek.

Sizler Call of Duty: Vanguard hakkında ne düşünüyorsunuz? Beklentinizi karşılıyor mu? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap