1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Call of Duty Vanguard fragmanı yayınlandı

Call of Duty Vanguard fragmanı yayınlandı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Activision’un tanınmış FPS oyunu Call of Duty, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl oyuncuları Black Ops Cold War isimli bir yapım ile Soğuk Savaş dönemine götüren seri, şimdi de Call of Duty Vanguard isimli bir yapımla yeniden İkinci Dünya Savaşı atmosferine dönüyor.

Bir süredir çeşitli sızıntılar ile gündemde olan oyun, nihayet ortaya çıktı. Geliştirici şirket Activision, oyunun kısa bir fragmanını yayınladı. Ortaya çıkan görüntüler, bize serinin geleceğine dair fikir verdi.


Activision’dan hayranlarını üzen Modern Warfare 3 açıklaması

Activision’dan hayranlarını üzen Modern Warfare 3 açıklaması

Ünlü oyun şirketi Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered oyununu bekleyen hayranlarına üzücü bir açıklama yaptı.

Call of Duty Vanguard geliyor!

Sürekli ortaya çıkan sızıntıların önüne geçmek isteyen Activison, çareyi oyunun fragmanını yayınlamakta buldu. Resmi Call of Duty hesabından bir paylaşım yapan şirket, 1 dakika 42 saniyelik bir video ile serinin sıradaki oyununu gösterdi. Görsel olarak oldukça etkileyici duran oyun, özellikle kaplamaların ve grafiklerin kalitesiyle dikkat çekiyor. İkinci Dünya Savaşı’nın yıkıcı yönüne odaklanan yapım, dört karaktere vurgu yapıyor.

Aslında bu durum bize oyunun hikayesi hakkında da ipucu veriyor. Bildiğiniz üzere oyunun adında geçen “Vanguard” kelimesi, öncü demek ve aynı zamanda öncü birlik anlamında da kullanılıyor. Buradan yola çıkarak, Call of Duty Vanguard hikayesinde dört kişilik özel bir ekibi kontrol edeceğimizi ve düşman hatlarının ilerisinde çeşitli operasyonlar düzenleyebileceğimizi varsayabiliriz.

Aynı zamanda heyecanla beklenen oyunun tanıtım tarihi de belli oldu. PlayStation Store’da yer alan bilgiye göre, Vanguard’ın resmi tanıtımı 19 Ağustos’ta gerçekleşecek. Tanıtımın ise COD Warzone içerisinde canlı bir etkinlik olarak düzenleneceği belirtildi.

call of duty vanguard

Vanguard, Call of Duty: WWII dahil olmak üzere diğer birçok COD oyununun arkasındaki stüdyo olan Sledgehammer Games tarafından geliştiriliyor. Bu nedenle şimdiden oyunun belirli bir kalitenin üzerinde çıkacağını varsayabiliriz. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Soğuk Savaş’ın ardından İkinci Dünya Savaşı’na geri dönmek hoşunuza gitti mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap