1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Call of Duty: Mobile’ın yeni sezon tarihi açıklandı; işte 7. sezondaki yenilikler [Video]

Call of Duty: Mobile’ın yeni sezon tarihi açıklandı; işte 7. sezondaki yenilikler [Video]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Call of Duty: Mobile‘ın yeni sezonu ”Seçkinler Takımı” için geri sayım başladı. reyunun 7. sezonunda oyuna iki yeni harita, Hades – Dipçikli Top isimli yeni hafif makinalı tüfek, yeni Operatör Becerisi ve daha birçok yenilik ekleniyor.

mükafatlü şarkıcı Ozuna’dan oyuna özel yeni şarkısı da 7. sezonda sürpriz olarak karşımıza çıkıyor. iOS ve Android platformları için yayınlanacak yeni sezonda oyuncular, şarkıcının simgeleşmiş ayı temalı karakter görünümüne, Ozuna’dan ilham alan diğer profil kartlarına ve avatarlara sahip olacak. reyuncular Seçkinler Takımı arasındaki yerlerini alabilmek için mücadele edecek. 50 seviyelik yeni savaş biletinin de yer aldığı yeni sezondaki yenilikleri hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İki yeni harita

Hurdalık 2019: Bu klasik Modern Warfare 2 haritası ilk olarak 2020’nin başlarında Call of Duty: Mobile’da tanıtılmış ve tematik bir geri dönüş yapmıştı. Hurda yığınları ve depolama hangarlarıyla dolu bir uçak mezarlığında yer alan, oldukça simetrik bir harita.

anlamstır: İlk olarak Call of Duty Online’da yayınlanan ve operatörlerin dolambaçlı yollar ve dip dibe binalar arasında yollarını bulmaya çalıştığı bu haritada, bir zaman içinder barışın hakim olduğu ancak şu anda savaş alanına dönen bir anlamstır bulunuyor.

Yeni Tematik tesirnlik

Siber saldırı: reyuncular 3 Eylül’de başlayacak bu etkinlikle Zero-sırli Operasyon ve SKS-Teknik Taret silahı, silah şablonları, destansı tılsım ve diğer birçok ödülün sahibi olabilmek için operatörleriyle birlikte altı saatte bir fazla reyunculu ve Battle Royale görevlerine çıkacak. reyuncuların operatörlerinin seviyesi ne kadar yüksekse, daha değerli ödüller kazanma şansı da o kadar artacak.

alakali video

Ozuna’lı Call of Duty: Mobile’ın videosu[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap