1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Call of Duty kendi Among Us moduna kavuşuyor

Call of Duty kendi Among Us moduna kavuşuyor
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Son zaman içinderda Call of Duty hakkında sürekli hile haberleri ile ortaya çıkıyor. Bu sefer Black Ops Cold War için oyuna eğlenceli bir mod ekleniyor. Double Agent olarak adlandırılan bu modda arkadaşlarınızı koruyabilir veya onlara ihanet edebilirsiniz. Double Agent modu, Among Us benzeri oyunlar çevirebileceğiniz bir yapıda.


Steam’den Call of Duty oyunları için büyük indirim! İşte fiyatlar

Steam’den Call of Duty oyunları için büyük indirim! İşte fiyatlar

FPS türünün en başarılı örneklerinden biri olan Call of Duty (CoD) serisi, Steam platformu üzerinde büyük bir indirime girdi.

Call of Duty: Black Ops Cold War yeni sezonu ile birlikte Double Agent geliyor

Double Agent her birine rastgele rol atanan 10 oyuncuya sahip olacak. Oyundaki en değerli karakterler, diğer oyuncuları ortadan kaldırmak veya harita boyunca bombalar yerleştirip patlatmakla görevlendirilen Double Agent‘lar. Çoğu oyuncu, Double Agent’ları keşfetmesi ve kendilerini hayatta tutması gereken Operatives rolü ile oynayacak. Ayrıca, Double Agent’ları belirlemede yardımcı olabilecek özel ipuçlarına erişebilen ve müttefiklerine ihanet ettiğinden şüphelendikleri oyunculara Aranıyor Emirleri verebilen Investigator rolü bulunuyor.

SDNShiftdelete.net

Double Agent modu, oyuncuların maçın ilk aşamalarında toplayabilecekleri silahlara, Double Agent’ler için hedeflerine ayak uydurmalarını sağlayacak araçlara ve ekstra özelliklere sahip. Double Agent modunda sesli sohbet de bulunuyor. Böylece oyuncular kendi aralarında konuşabilecek.

Double Agent, Call of Duty: Black Ops Cold War’un 12 Ağustos‘ta yayınlanacak olan 5. sezon güncellemesinin bir parçası olacak.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap