1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Çağla Şıkel’den Kaan Yıldırım açıklaması: Aramızda ilişki olma ihtimali yok – Magazin Haberleri

Çağla Şıkel’den Kaan Yıldırım açıklaması: Aramızda ilişki olma ihtimali yok – Magazin Haberleri
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

evvelki gün Etiler’deki bir eczane çıkışında görüntülenen ve muhabirlerin sorularını yanıtlayan devirla Şıkel, özel hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Şıkel, son olarak olay ile yaşadığı birliktelik ile adı gündemden düşmeyen oyuncu Kaan senedırım ile anılmıştı.

Çiftin birlikte bir tatil beldesinde görüntülenmesi de aşk iddiasını güçlendirmişti. 

“ARAMIZDA İLİŞKİ OLMA İHTİMALİ YOK”

Bu iddiaların sorulması üzerine Şıkel, “fasılamızda aşk yok. Kaan’la sadece arkadaşız, aramızda ilişki olma ihtimali de yok” diyerek aşk iddialarını yalanladı.

“TÜM ÖNLEMLERİN ALINDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Covid-19 pandemisi nedeniyle 1.5 yıl ara verilen yüz yüze eğitimin yeniden başlamasıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Şıkel, şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi çocukları almaya gidiyorum. fazla mutlular. Çocuklar bu günü çok bekliyordu onların okumaveyaha çok ihtiyacı var. Ben de tüm önlemlerin alındığını düşündüğüm ve emin olduğum için şu an onları okula gönderiyorum. kafaka alternatif sunulmuyor zaten. arkaık çocuklar da bireysel olarak sorumluluklarını alacak yaşa geldiler. Bizim okulumuzda aşı olmamış öğretmen yok” 

“BU İŞTEN KURTULAMAYACAĞIZ, TEK YOLUMUZ AŞI”

Şıkel, hala aşı olmaktan kaçınanların olduğunun hatırlatılması üzerine ise, “yemekı olmayanlar Covid-19’un bitmesini beklemesinler! tarafi Covid-19’un bitmesini bekleyen birilerinin mutlaka aşı olmuş olması ve umutlanıyor olması lazım. Çünkü bizim tek yolumuz aşı! Bu salgın başka bir şekilde bitmeyecek. cemiyetun tamamı aşı olmadıkça, farklı mutasyonlar görmeye devam edeceğiz ve bu işten kurtulamayacağız” şeklinde konuştu.


NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap