1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Bünyesinde hoparlör barındıran bağlantı istasyonu: Logi Dock [Video]

Bünyesinde hoparlör barındıran bağlantı istasyonu: Logi Dock [Video]
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Logitech, hepsi bir arada bağlantı istasyonunu tanıttı. Logi Dock adı verilen cihaz bilgisayarlara zengin bağlantı desteği getiriyor.

Kablo karışıklılığının da önüne geçen cihazda dört adet USB-C, iki adet USB-A, DisplayPort, HDMI ve Kensington kilidi bulunuyor. Bağlantı istasyonunda ilaveten hoparlör deneyimi de yaşabiliyor. Bluetooth bağlantı desteği de sunan hibrit cihaz bu sayede kablosuz olarak da iletişim kurabiliyor. İyi bir bas deneyimi için iki adet pasif radyatöre sahip olan Logi Dock’ta 55 mm neodimyum ses sürücüleri kullanılıyor. kırmızıtı adet gürültü önlemeli mikrofonu da bünyesinde barındıran cihaz bu sayede telefon görüşmeleri yapılmasına da imkan tanıyor. Logi Dock, şirketin Logi Tune yazılımıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Bu sayede cihaz takvimlerle de entegre oluyor. aygıtın alt kısmı bir toplantı başlamak üzereyken kullanıcılara bilgilendirmede bulunmak için aydınlanıyor. Kullanıcılar tek dokunuşla hızlı bir şekilde toplantıya katılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logi Dock ne zaman satışa sunulacak?

İki farklı renk seçeneğiyle kışın satışa sunulacağı açıklanan hibrit cihazın yurt dışı fiyatı ise 399 dolar. aygıtın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Haberin devamında yer alan video üzerinden cihazın tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

alakali video[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap