1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Brawl Stars kupa kasma taktikleri – 2021

Brawl Stars kupa kasma taktikleri – 2021
0

- Advertisement -

brawl1
Brawl Stars kupa kasma taktikleri

- Advertisement -

Clash Of Clans, Clash Royale, Boom Beach, Hay Day gibi çok büyük mobil oyunların yapımcısı olan Supercell, çıkardığı Brawl Stars oyunu ile bir hayli popülerlik yakaladı. Bu popülerlik ile beraber oyundaki rekabet de baya kızıştı. Rekabetin kupa sayısıyla ölçüldüğü Brawl Stars oyununda, kupa kasma taktikleri çok önem taşıyor. Bu taktikler ile daha başarılı şekilde kupa kasabilir ve rakipleri geride bırakabilirsiniz. Eğer dilerseniz brawl stars kupa kasma taktiklerine geçelim:

Rütbesi fazla olmayan karakterleri tercih edin

brawl2

Yeni açmış olduğunuz karakterlerin haliyle rütbesi az olur. Oyunun mantığına göre de karakterlerin rütbesi arttıkça daha az kupa verilmeye başlanır. Bu yüzden yeni açtığınız karakterleri götürebildiğiniz kadar götürün. Yani sürekli yüksek rütbeli kartlarla oynamayın.

Elbette ki her karakteri seveceksiniz diye bir kaide yok. Fakat gerçekten kupanızı yükseltmek istiyorsanız, buna katlanmanız gerekiyor. Kendinizi sıkabildiğiniz kadar sıkın. Zaten karakterin rütbesini yükseltene kadar aşırı derecede kupa kasacaksınız. Burayı hallettiysek diğer maddemize geçebiliriz:

Olabildiğince saklanın

brawl4

Sizin de bildiğiniz üzere oyunda kupa kazanmak için illa birinci olmaya gerek yok. Baktınız birinci olamıyorsunuz, ikinci veya üçüncü olmaya çalışın. Bunu da saklanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Peki nasıl saklanacaksınız? Tabii ki de oyunun haritasındaki çalılıklar ile saklanacaksınız.

Oyun başlar başlamaz kimseye görünmeden çalılıklarda saklanın. Harita küçüldükçe başka çalılıklara geçiş yapın. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en büyük şey, asla rakiplere görünmemek. Eğer rakiplere görünürseniz tüm plan bozulur.

Ha birde unutmadan sınır duvarına fazla yakın durmayın. Çünkü oyun ilerledikçe sınır daralacak ve çok zor durumlara düşeceksiniz. Elinizden geldiğince ortaya yakın saklanın. Bu sadece duvarın size yaklaşmasını değil, duvar yaklaştıkça yer değiştirme sayınızı da azaltacak. Ne kadar az yer değiştirirseniz o kadar az risk almış olursunuz.

Takımlı oynayın

brawl3

Eğer oyunda tek başınıza kazanmakta zorlanıyorsanız takımlı oynamak size fayda getirebilir. Ama takımlı oynarken rastgele bir oyuncuyla oynamamanız lazım. İyi anlaşabildiğiniz ve iyi oynayabilen biri ile takım kurup oyunları bir bir kazanmanız gerekiyor. Çünkü takım içi iletişim ne kadar iyi olursa o kadar güzel oyun performansı sergilenir.

Brawl stars kupa KASMA TAKTİĞİ 2021, Brawl Stars KUPA KASMA Hilesi 2020, Brawl Stars KUPA KASMA sitesi, Brawl Stars taktikleri, Brawl Stars KUPA KASMA TAKTİĞİ 2020, Brawl Stars KUPA KASMA UYGULAMASI ve Brawl Stars kupa kodu konuları geçti.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap