1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Bose QuietComfort 45 tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Bose QuietComfort 45 tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Bose QuietComfort 45

Kulaklık pazarının önemli isimlerinden olan Bose, sızıntıları daha önce yapılan Bose QuietComfort 45 üzerindeki resmi perdeyi kaldırdı.

Daha önce de sık sık belirttiğimiz üzere Bose imzalı kablosuz kulaklıklar özellikle yüksek ANC yani aktif gürültü önleme özellikleriyle öne çıkıyor. Bu konuda beş yıllık QuietComfort 35 modelinin yerini alan Bose QuietComfort 45 de iddialı konumda.

Standart diyebileceğimiz tasarımını yukarıda gördüğünüz kulaklık, krem ve siyah renk seçeneklerine sahip ve 329 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Bu fiyat böyle gelişmiş bir model için normal veya iyi karşılanıyor.

Bünyesinde kontrol için birçok fiziksel buton yer alan ürün, QuietComfort 35 ile benzer olduğundan oldukça konforlu bir seçenek konumunda. Bu konuda QuietComfort 35 oldukça beğeniliyor ve bunun değişmesi beklenmiyor.

tabiatl olarak hem ses kalitesi hem de ANC konusunda çıtayı yükselten Bose QuietComfort 45, kablosuz yapıda fakat istenirse kablolu olarak da kullanılabiliyor. Tek şarjla 24 saatlik pil ömrü getiren ürün, bağlantı için Bluetooth 5.1 kullanıyor.

Bünyesindeki dört mikrofon ile çalışan şeffaflık moduyla çevrede olup bitenleri aktarabilen kablosuz kulaklık, aktif ses ayarlama özelliklerine sahip. Bu ayarlar müzik deneyimini ortam gürültüsü ve ses yüksekliğine göre ayarlıyor ve otomatik olarak çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose QuietComfort 45 kablosuz kulaklık katlanabilir yapıda

Bu sayede taşımanın kolay olduğu ürün, Bose’un kendisine has sadık kullanıcı kitlesinde heyecan yaratıyor ve yüksek ihtimalle ileride Türkiye’de de satılacak ürünler arasında yer alıyor. Hatta bu ürün Türkiye’de ilk olarak Apple tarafından satışa sunulabilir.

alakanizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap