1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Blizzard’dan oyunculara Overwatch 2 müjdesi!

Blizzard’dan oyunculara Overwatch 2 müjdesi!

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Blizzard yapımı Overwatch 2 artık sandığımızdan daha yakın. Önümüzdeki yıl piyasaya çıkması beklenen yapım, oyuncular tarafından da heyecanla bekleniyor. Bununla birlikte ortaya çıkan gelişmeler, bu heyecanı arttıracak cinsten. Zira stüdyo, yapım ile alakalı yeni bir duyuru yayımladı.

Overwatch serisinin ilk oyunu için de çalışmalarını sürdüren stüdyo, yapıma ekleyeceği yeni eklentileri tanıtacak. Tanıtım sırasında serinin ikinci oyunu ile alakalı da yeni bir video yayınlanacak.


Battlefield 2042 için ortaya atılan iddialar gerçek oldu!

Battlefield 2042 için ortaya atılan iddialar gerçek oldu!

Battlefield 2042 bekleyenlere kötü haber verildi. EA ve DICE, daha önceden ortaya atılan iddiaları doğrulayan açıklamalarda bulundu.

Overwatch 2 oynanış videosu geliyor

reyun dünyasında önemli bir yere sahip olan marka, serinin yeni üyesi ile beklentileri yükselteceğe benziyor. Zira stüdyo yaptığı duyuru ile Overwatch 2 için bir oynanış videosunun yayınlanacağını resmen duyurdu. Resmi Overwatch turnuvasının final müsabakası sırasında yapılacak etkinlik için hayranlar şimdiden bekleyişe geçti. 25 Eylül tarihinde gerçekleşecek şov, yeni oyunun da resmi olarak gösterildiği ana sahip olacak.

Henüz ayrıntılı duyuruların yapılmadığı Overwatch 2 ile alakalı bilgiler oldukça sınırlı. Blizzard, proje olarak bilinen yapımdan pek fazla ayrıntı paylaşmayı tercih etmedi bugüne kadar. Ancak 25 Eylül‘de bu durum tersine dönecek ve oyuncular, merakla bekledikleri yapıma ilk kez kanlı canlı bakış atma şansına sahip olacak.

Overwatch 2

var oyuna da güncellemeler getiren Blizzard, Bastion karakterini değiştirmeye hazırlanıyor. Kahramana yeni bir görünüm kazandırmayı hedefleyen stüdyonun asıl amacının Overwatch 2 için hazırlık olduğu öğrenildi. Firma, karakterini, yeni felsefesine uygun bir şekilde dizayn etmek istiyor. Sosyal medyadan yapılan duyuru sırasında Bastion’a gelen yeniliklere de kısa bir bakış atma şansı elde edildi.

Hayranlarının beklentilerini arttıran Blizzard, ufak bir ihtimal de olsa Overwatch 2‘nin çıkış tarihini açıklayabilir. İlk kez oynanışa dair ayrıntı verecek olan stüdyo, söylentilere göre oyunu önümdeki yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürecek. Bu nedenle az bir süre kalmışken ve tüm gözler etkinlikte olacakken, bu tarz bir duyurunun yapılması kuvvetle muhtemel.

Peki sizler Overwatch 2 oyunundan neler bekliyorsunuz? Sizce ilk oyundaki formül başarı ile devam edecek mi? Yapım ile alakalı görüş ve beklentilerinizi bizlere aktarmayı unutmayın[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap