1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Bird elektrikli bisikletini tanıttı – TechInside Techinside.Com

Bird elektrikli bisikletini tanıttı – TechInside Techinside.Com
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Bird elektrikli bisikleti ile şehir içi ulaşımı kolaylaştırıyor. 2 bin 299 dolarlık karşılığında müşteriler Bird Bike sahibi olabilecek.

Bird elektrikli bisiklet pazarında güçleniyor

Bird, çoğunlukla kiralık scooterlarıyla tanınırken, Haziran ayında bir bisiklet paylaşım hizmeti sunarak elektrikli ulaşım portföyünü genişletti.

Şimdi şirket, kendi elektrikli bisikletlerini isteyenlere yeni bir seçim sunuyor. İnsanların şu anda 2 bin 299 dolar karşılığında satın alabilecekleri Bird Bike adlı yeni bir ürünü piyasaya sürdü. Elektrikli bisiklet, 80 km menzile sahip bir Bafang motoruna ve kolay şarj için LG hücrelerinden yapılmış 36 voltluk çıkarılabilir bir pile sahiptir.

Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği’nde, mal sahipleri yerel düzenlemelere uygun olarak 250 Watt sürekli nominal güce erişebilecek. Ayrıca, ABD’deki kullanıcılar 500 Watt güç desteğine erişebilecekler. Bisiklet, 32 km’lik bir pedal destek hızına ve binicilere zorlu yokuşları aşmalarına yardımcı olmak için ekstra bir hızlanma patlaması sağlayabilen kontrole sahip.

Bisiklet; sürücünün hızını, pil şarjını, yardım bilgilerini ve diğer ayrıntıları gösteren bir LCD ekran ile donatılmış durumda. Diğer özellikler arasında ticari sınıf alüminyum alaşımlı çerçeve, delinmeye dayanıklı lastikler ve Bird uygulamasıyla Bluetooth bağlantısı yer alıyor. Bu da sürücülerin araç ışıklarını kolayca açıp kapatmalarına ve pil menzillerini ve kat ettikleri kilometreleri görmelerine olanak tanıyor.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap