1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Bir GTA hayranı Almanya’da canlı yayını bastı

Bir GTA hayranı Almanya’da canlı yayını bastı

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

GTA hayranları çok tutkulu olabiliyor. hususilikle GTA 6‘yı bekleyen oyuncusu sayısı bir hayli fazla. GTA 6 için ortaya atılan iddialar ve sızan bazı görüntüler olsa da Rockstar Games’ten bir açıklama gelmiyor. İşte bu durum bazı oyuncuları çileden çıkarabiliyor.


Rockstar Games, GTA 6’yı neden çıkarmıyor?

Rockstar Games, GTA 6’yı neden çıkarmıyor?

GTA serisinin yapımcısı olan Rockstar Games, her yıl “GTA 6 ne zaman çıkacak” sorusu sorulurken oyunu neden çıkarmıyor? İşte nedenleri…

Sahneye atlayan oyuncu, sunucuya “GTA 6 hangi cehennemde?” sorusunu yöneltti

kırmızıman yarışma programı Schlang den Star‘ın canlı yayınını basan GTA hayranı kendisini Taser olarak tanıttı ve sunucu Elton’a “GTA 6 hangi cehennemde?” sorusunu yöneltti. Sahneye çıkış şeklinden dolayı kadın yarışmacı biraz korktu. lakin Elton daha önce bu tarz bir girişime alışık gibi görünüyor. Taser, Elton’a “Yapacağın en iyi şey bunu kameraya doğru söylemek: GTA 6 nerede ?” dedi. Elton ise, “Hayır, Buna ihtiyacım yok. Daha GTA 5‘i bitirmedim bile” dedi.

SDNShiftdelete.net

diri yayını basan oyuncunun böyle bir şey yapmasının arkasındaki neden, Elton’un daha önce durumo 3 ve benzeri tanınmış oyunların kırmızımanca dublajlarını yapmış olması. Taser doğal olarak Elton‘un yeni GTA hakkında bir fikri olabileceğini hatta kırmızımanca dublajını yaptığını düşündü. Yeni GTA‘nın halihazırda Rockstar Games tarafından geliştirildiği biliniyor fakat Rockstar Games her zamanki gibi bu konuda çok sessiz.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap