1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Binance platformuna dondurma talebi yapıldı

Binance platformuna dondurma talebi yapıldı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

İngiltere’de Binance’den soygun nedeniyle bazı hesapların dondurulmasını istendi. Binance, Fetch.ai ile ortak şekilde çalışıyor.

Binance platformuna dondurma talebi

Londra Yüksek Mahkemesi, dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’e platformunda 2.6 milyon dolarlık bir soyguna karıştığı iddia edilen bilgisayar korsanlarının hesaplarını tespit edip dondurmasını emretti.

Bu istek, Fetch.ai adlı bir kripto şirketinden gelen ve Binance hesaplarının Haziran ayında ele geçirildiğini söyleyen bir talebi takip ediyor. Yüksek Mahkeme yargılamasına göre, Fetch.ai, bilgisayar korsanlarının birden fazla kripto para birimiyle kaçtığını iddia ediyor. Bu para birimlerinin; Tether, Binance Coin, Bitcoin ve Fetch.ai’nin kendi tokeni FET olduğu belirtiliyor.

Fetch.ai sözcüsü Decrypt’e, izleme çalışmasının halihazırda devam ettiğini ve şirketin “Binance ile yakın çalıştığını” söyledi.
Binance, merkezi bir borsadır, yani hesaplarının özel anahtarlarını elinde tutar ve işlemleri dondurma veya durdurma gücüne sahiptir. Gizlilik uzmanları, tüccarların kendi anahtarlarını tutmasına izin veren, merkezi olmayan borsaları ve barındırılmayan cüzdanları tercih etme eğilimindedir.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap