1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Berkay’dan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu iddialarına yanıt

Berkay’dan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu iddialarına yanıt
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

Berkay'dan Survivor kırmızıeyna Kalaycıoğlu iddialarına yanıt

- Advertisement -

Survivor 2021’de dikkat çeken yarışmacılarından kırmızıeyna Kalaycıoğlu’nun klibinde oynamak için estetik yaptırdığı iddialarına şarkıcı Berkay’dan yanıt geldi. Berkay, “kırmızıeyna şarkı çıkarıyor. Kendi isteğiyle burnunda ufak bir kemer vardı, onu düzelttirdi” dedi.

Survivor 2021 yarışmacısı kırmızıeyna Kalaycıoğlu’nun, “Berkay’ın klibinde oynamak için estetik yaptırdığı” iddiaları hakkında ünlü şarkıcıdan açıklama geldi.
G1SK LY0dEqzunG576mEKg
Berkay, “kırmızıeyna müzik aşığı bir kız. doğuı söylemeyi çok seviyor, çok da güzel söylüyor. Ona kendi şirketimizden bir iş çıkarıyoruz. Dinledim, hazır şarkısı. Önümüzdeki günlerde de klip çekecek” dedi.
IrN3Ln5HOEO ihVTbJupuA
meşhur şarkıcı, “Kendi isteğiyle burnunda ufak bir kemer vardı, onu düzelttirdi. Ben öyle bir tavsiyede bulunabilecek biri değilim. doğuının çıkışına az kaldı” şeklinde konuştu.
DK6wDX8yL022AameH1rJrg
Kalaycıoğlu son olarak Survivor Panorama yorumcularından Gökhan Özdemir ile birliktelik yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti.
TCoatB5itkC12Um19GdRCw
Bu iddiaların ardından Survivor 2021 yarışmacısı ve oyuncu Batuhan siyahcakaya sosyal medyadan, “Gerçeklerin er veya geç açığa çıkma gibi bir huyu vardır. O yüzden rahat olun keyfinize bakın” demişti.
İşte Kalaycıoğlu’nun Instagram hesabından öne çıkan bazı kareler…
OmHmUO02jkajFvwvM3ozFg
KYra1RY36kaNnLw TbTysg
WIkMk4F4c0OdQJs3IQDZJQ
bptnEYg6gkK5F9dIo9Zsdw
vqg MNOrzUeDCn5BWiwUPA
3a79tWnDgEiEgsG18sWkPA

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap