1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Battlefield Mobile, Play Store’a uğradı: İşte ilk görüntüler!

Battlefield Mobile, Play Store’a uğradı: İşte ilk görüntüler!

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Electronic arkas (EA), Battlefield Mobile için test aşamasını resmen başlattı. reyunu Endonezya ve Filipinler’de sınırlı sayıda kullanıcının erişimine açtı. nihayetbahar aylarında daha fazla ülkeyi dahil edeceğini açıklayan EA, ön kayıtların Play Store’dan yapılabileceğini belirtti. Hangi cihazları desteklediğini de ayrıntılandırdı.

EA’nin açıklamasına göre, her ön kayıt yaptıran Battlefield Mobile oyununa erişemeyecek. Kayıt sınırı olması nedeniyle yalnızca seçkin kullanıcılar test sürecine katılacaklar. Ayrıca oynamak için internet bağlantısı da zorunlu olacak, yani çevrimdışını maalesef desteklemeyecek.


Battlefield 2042, piyasaya çıkmadan hackerlara yakalandı!

Battlefield 2042, piyasaya çıkmadan hackerlara yakalandı!

Battlefield 2042 daha piyasaya sürülmeden çeşitli hileleri ortaya çıkmaya başladı. Bir web sitesi oyunculara hile dağıttığını iddia ediyor.

Battlefield Mobile oynaması bedava olacak

Electronic arkas, Battlefield Mobile’ın bedava olarak oynanabileceğini açıkladı. Mobile özgü Battle Pass’ler, kozmetik öğeler ve ek materyaller olacağının altını çizdi. Geliştirilme aşamasının devam ettiğini vurgulayan yapım şirketi, beta sürecinin Android 7.0 ve üzeri akıllı telefonlarda çalışacağını aktardı. Ayrıca oyunun her cihazla optimize edilmediğini de kaydeden EA, nihai sürüm yayınlandığında desteklenen model sayısının daha fazla olacağının müjdesini verdi.

Battlefield Mobile ilk etapta Kapalıçarşı haritası ve klasik Battlefield oyun modu Conquest’i kullanıcılara sunacak. nihayetrasında bilgisayar sürümüyle olabildiğince aynı deneyimi yaşatan yeniliklere kavuşacak. EA’nin paylaştığı bilgiye göre, oyun yalnızca mobil cihazlara özel olduğundan çapraz bağlantı desteğine sahip değil. tarafi konsol veya PC’deki sürümüyle bağlantılı olmayacak. Bu arada kaydettiğiniz ilerlemelerin test aşaması bittikten sonra silineceğini eklemekte fayda var.

Battlefield Mobile, durumo serisinin yapım şirketi Bungie’nin orijinal kurucularından kırmızıex Seropian liderliğindeki Industrial Toys tarafından geliştirildi. Bu noktada EA, onlarca mobil oyun geliştirme uzmanından oluşan bir ekiple çalıştığını belirtti. Test sürecinin hangi ülkelere genişleyeceği ve oyunun nihai sürümünün ne zaman kullanıma sunulacağına ilişkin rastgele bir bilgi paylaşmadı.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap