1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Battlefield 2042’nin yeni oynanış videosu yayınlandı

Battlefield 2042’nin yeni oynanış videosu yayınlandı
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Battlefield 2042’nin çıkmasına yaklaşık 50 gün kaldı ve hayranlar heyecanlı. reyun ile ilgili ortaya atılan çok fazla iddia var. Bunlardan birisi açık beta olacağı ve bunun da 22 Eylül‘de başlayacağı yönünde. Betanın tarihi ile ilgili DICE tarafından açıklama gelmedi. reyunda merak edilen şeylerden birisi de Uzmanlar. Yayınlanan yeni oynanış videosu bize 4 Uzmanın özelliklerini gösteriyor.


Battlefield 2042’de bizi neler bekliyor ?

Battlefield 2042’de bizi neler bekliyor ?

Bugüne kadar Battlefield 2042 hakkında paylaşılan tüm bilgileri tek bir yazımızda sizler için topladık. Yeni oyunda bizi neler bekliyor?

Battlefield 2042’nin yeni oynanış videosu Uzmanların özelliklerini gösteriyor

Her Uzmanın kendine has özellikleri bulunuyor. Her silahı kullanabilseniz de Uzmanların kendilerine has silahları ve ekipmanları var. Videonun başında bizlere Mackay gösteriliyor. Assault sınıfı olan Mackay’de bir adet kanca bulunuyor. Titanfall’da da olan bu kanca ulaşılması zor olan yerlere kısa sürede erişmenizi sağlıyor. Yayınlanan bu video ile birlikte yakın dövüş öldürmelerinin değişmesi ve en son çıkan Call of Duty oyunlarındaki gibi benzer bir kamera açısına sahip olması etkileyici.

SDNShiftdelete.net

İkinci gösterilen karakter ize Falck. Bu karakter Support sınıfı olarak geçiyor ve sahip olduğu şırınga pistol ile uzaktan dost birimleri iyileştirebiliyor. Ayrıca aynı şırınga pistolu kendisi için kullanabiliyor. şahıssel özelliği ise “çatışma cerrahı” (Combat Surgeon) bu özellik ile birlikte yere düşen dost birimleri elektro şok ile kaldırabiliyor.

Üçüncü karakter Boris ise bir Tarete sahip. Bu karakter Engineer sınıfı olarak geçiyor. Taret ile otomatik bir şekilde düşman öldürebiliyorsunuz. Ayrıca Taret menzildeki düşmanları otomatik olarak işaretliyor ve işaretlenen düşmanlar takım arkadaşlarınız tarafından da görülebiliyor.

nihayet karakter ise Casper. Bu karakter Recon sınıfı olarak geçiyor. Casper bir Drone’a ve hareket sensörüne sahip. devinim sensörü sayesinde yakındaki düşmanları fark edebiliyorsunuz.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap