1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Battlefield 2042, piyasaya çıkmadan hackerlara yakalandı!

Battlefield 2042, piyasaya çıkmadan hackerlara yakalandı!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Battlefield 2042 daha çıkmadan bilgisayar korsanları tarafından hedef alındı. reyunun şimdiden hileleri paylaşılmaya başlandı. Gelen bilgilere göre bir web sitesi, piyasaya sürülecek online rekabetçi nişancı oyunu için çeşitli hileler sunuyor. Bunların arasında nişan ve radar hileleri de yer alıyor. Ayrıca daha birçok insanın oyun zevkini bozacak etmenler bulunuyor.


Bir veri madencisi, Battlefield 2042 içerisinden yeni bilgiler çıkardı

Bir veri madencisi, Battlefield 2042 içerisinden yeni bilgiler çıkardı

Daha önce Battlefield V içerisinden bilgiler çıkaran Temporyal adındaki veri madencisi, Battlefield 2042 için geri döndü.

Battlefield 2042 hileleri şimdiden ortaya çıktı

Hileleri şimdiden piyasaya süren web sitesinin açıklamaları yalnızca bu kadarla bitmiyor. Bilgisayar korsanları, daha önce hiçbir Battlefield oyunundan yasaklanmamış 1.2 milyon kayıtlı kullanıcı hesabına sahip olduğunu da iddia ediyor. Bu durum da oyun hakkında hile endişelerinin oluşmasına ortam hazırlıyor.

Battlefield 2042, bilgisayar korsanlarının hedefinde

Web sitesi tüm açıklamaların yanı sıra oyunculara umut da vermek istiyor. Hilelerinin tespit edilemediğini ve daima güncellendiğini iddia ediyor. Bu durum da oyuncuları hile yapmaya teşvik ediyor. Platformun sunduğu vaatler yalnızca bununla da kalmıyor. Battlefield 2042 dışında Outriders, Call of Duty: Warzone, Splitgate ve Sea of Thieves gibi yapımlar için de hilelerinin bulunduğunu söylüyor. Bu tip sitelere itibar etmeniz, sizin oyundan kalıcı olarak engellenmenize yol açabilir.

Yapım, oynanış yapısı itibariyle hile kullanımına elverişli

Günümüzde çok oyunculu oyunlarda istediği yeteneği gösteremeyen kişiler, hile kullanmaya yöneliyor. Bunu uygulayanların çoğu yakalanırken, bazıları da radara yakalanmadan aylarca kullanmaya devam ediyor. reyun şirketleri bu durum için çeşitli hile önleyici yazılımlar geliştiriyor. Ancak bazen bu bile işlevsiz kalabiliyor.

Battlefield 2042 bilgisayar korsanlarinin hedefinde 2

Battlefield 2042 rekabetin oldukça yoğun yaşanacağı bir oyun. Bu yüzden yapım içerisinde hilecilerin yer alması zaten beklentiler dahilinde yer alıyor. Bu noktada geliştiriciler hile gibi durumları önlemek için çeşitli güvenlik hizmetleri sunabilir.

Battlefield 2042 seri hayranları tarafından merakla bekleniyor. Çıktığı günden itibaren beklentileri karşılaması gerekiyorsa öncelikle hile problemi oluşturacak unsurları ortadan kaldırması gerekiyor. tarafi geliştiricilerin bu noktada daha dikkatli ve erkenci davranması önemli bir etmen diyebiliriz. nihayetuç olarak hile dolup taşan bir oyunu, çoğu oyuncu tercih etmez.

Sizler Battlefield 2042‘nin hile paylaşımları konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce bu oyunun hile koruması ne düzeyde olacak?

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap