1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Battlefield 2042 bekleyenlere kötü haber!

Battlefield 2042 bekleyenlere kötü haber!

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Bu yıl çıkmasını beklediğimiz üç büyük oyun var: Call of Duty Vanguard, durumo Infinite ve Battlefield 2042. sene içerisinde ilk kez çıkacak veya test programını bitirecek bu üç oyun için şu an geliştiriciler kan ter içinde çalışıyor. reyun stüdyolarına yakın olan bazı isimler, dün akşam Battlefield 2042 için kötü haberi verdi.


Age of Empires 4 açık stres testi bu hafta sonu başlıyor

Age of Empires 4 açık stres testi bu hafta sonu başlıyor

Microsoft, bu Cuma gerçekleşecek Age of Empires 4 stres testini duyurdu. Stres testi tüm oyunculara açık olacak.

annelistlere göre Battlefield 2042 çıkış tarihi ertelenecek

Dün akşam oyun sektörüne yakın olan ve zaman zaman oyunlarla ilgili bilgi sızdıran isimlerden bazıları, Battlefield 2042’nin erteleneceğini iddia etti. Bu iddianın birden fazla isimden gelmesi ve bu isimlerin daha önce doğru çıkan sızıntılara sahiplik etmesi bizi korkutuyor. Henüz ertelenme ile ilgili resmi açıklama gelmese de yine aynı analistlere göre bu haftanın sonuna kadar EA’den bir ertelenme haberi gelecek.

Battlefield 2042
Battlefield 2042

En güvenilen isimlerden biri olan Tom Henderson’a göre oyunun çıkışı kasım ayına ertelenecek, ancak beta sürümünün çıkış tarihinde değişiklik olmayacak. tarafi burada aslında beta sürecinin uzatıldığını da söyleyebiliriz.

kafaka bir sevilen isim olan Jeff Grubb da oyun ismi vermese de bir oyunun erteleneceğini söyledi.

reyunun çıkış tarihi 22 ekim olarak ve beta çıkışı ise 22 Eylül olarak planlanmıştı. Ancak görünen o ki çıkış tarihinde bir ay gibi bir süre ertelenme yapılabilir.

Yakın zamanda büyük yapımların buglı şekilde çıkınca nasıl taşlandığına şahit olduk. Umuyoruz ki Battlefield 2042 geç ama hatasız gelir.[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap