1. Ana Sayfa
 2. Genel

Aylık 9.99 $ Olan Discord Epic Games’te 3 Ay Ücretsiz

Aylık 9.99 $ Olan Discord Epic Games’te 3 Ay Ücretsiz
+ - 1

- Advertisement -

Epic Games son dönemde ücretsiz verdiği oyunlar ile oldukça gündeme gelmişti. Verdiği binlerce tl değerindeki oyundan sonra sırada özellikle oyuncuların ve yayıncıların çok sık kullandığı discord nitro üyeliğini 3 ay boyunca ücretsiz kullanım hakkını üyelerine sunuyor. Tabiki 3 aylık discord nitro paketini kullanabilmek için bazı şartları var.

- Advertisement -

Tekno Kesif Discord Nitro

Discord nitro üyeliğinden nasıl faydalanırım;

 • Epic Games’ üyeliğiniz varsa discord nitro seçeneğini sepetinize ekleyip satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ücretin 00.00 olduğundan emin olun. Ardından mail adresinize gelen linke tıklayıp discord web tarayıcı üzerinden discord adresinizi girmeniz gerekmektedir. Ardından ödeme sayfasında bir kredi kartı eklemeniz lazım bu sadece 3 ayın sonunda ürün aboneliğini yenilemek için istedikleri bir prosedür. Kredi kartı bilgilerini de girdikten sonra 3 aylık Discord Nitro üyeliğiniz hayırlı olsun.

Ürünü aldıktan sonra Discord uygulamasında nitro kısmından nitro üyeliğini iptale basarsanız 3 ay sonra yenileme yapmaz ve 3 ay boyunca kullanım hakkınız devam eder.

Gelelim şartlara:

 • Epic Games üyeliğinizin olması gerekiyor.
 • Daha önce Discord Nitro kullanılmamış bir hesaba kullanmanız gerekiyor.
 • 24 Haziran 2021 Tarihinden önce almanız gerekiyor.
Tekno Kesif Discord

Discord Nitro Özellikleri

Discord Nitro birçok harika avantajla Discord sesini, videonu ve metin sohbetini geliştirir. Nitro, animasyonlu avatarlar ve özel etiket, 2 Sunucu Takviyesi ve ekstra Takviyelerde %30 indirim, kendi emojilerini toplama ve yapma olanağı, desteğini göstermek için profil rozetleri, daha büyük yüklemelerin (tam 100 MB!) yanı sıra yüksek çözünürlüklü video, ekran paylaşımı ve Go Live yayını sunar.Yalnızca ilk kez Nitro kullanacaklar için sınırlı süreli teklif. Abonelik iptal edilmediği sürece her ay 9,99 USD karşılığında otomatik yenilenir.

Discord Nitro birçok harika avantajla Discord sesini, videonu ve metin sohbetini geliştirir. Nitro şu harika özellikleri içerir:

 • Animasyonlu avatarlar ve özel etiket
 • 2 Sunucu Takviyesi ve ekstra Takviyelerde %30 indirim
 • Kendi emojilerini toplama ve yapma olanağı
 • Desteğini göstermek için profil rozetleri
 • Daha büyük yüklemeler (tam 100 MB!)
 • Yüksek çözünürlüklü video, ekran paylaşımı ve Go Live yayını

Discord Nitro için TIKLAYINIZ

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.