1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. AWS, AWS Avustralya’yı başlatıyor – TechInside Techinside.Com

AWS, AWS Avustralya’yı başlatıyor – TechInside Techinside.Com

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

AWS, AWS Avustralya ile sözleşme ve faturalandırma problemlarını aşmayı hedefliyor. Bununla birlikte AWS Avustralya ile sunulacak bulut hizmetleri de şekilleniyor.

AWS Avustralya için geri sayım başladı

fakatzon Web Services (AWS), müşterilerin AWS bulut hizmetleri, profesyonel hizmetler ve eğitim için tek bir kuruluşla sözleşme yapabilmesi için şirketin kurumsal bir yeniden yapılanmasının bir parçası olarak AWS Australia’yı başlatma planlarını duyurdu.

Planlar kapsamında AWS, Avustralya Yabancı Yatırım İnceleme Kurulu’nun onayına tabi olarak, AWS Avustralya’yı AWS Inc’in bağlı bir tüzel kişiliği olarak öne çıkarmak ve AWS’nin yerine Avustralya merkezli hesaplar için AWS bulut hizmetlerinin bayisi olarak atanmasını istiyor. AWS Australia tarafından sağlanması beklenen bulut hizmetleri; fakatzon Connect, fakatzon Pinpoint, fakatzon SNS, fakatzon SES ve fakatzon Chime hizmetlerini içerecek.

Şirket ilaveten, piyasaya sürüldükten sonra AWS bulut hizmetlerinin kullanılmaya devam edilmesinin, müşterilerin yeni sözleşmeyi kabul etmesi anlamına geleceğini belirtti.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap