1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Autoshow Türkiye Fuarı öncesi Fiat cephesinden açıklamalar

Autoshow Türkiye Fuarı öncesi Fiat cephesinden açıklamalar
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -2021 Fiat Egea Cross

İlk kez dijital olarak gerçekleştirilen 2021 Autoshow Türkiye fuarı öncesi Fiat cephesinden dikkat çeken değerlendirmeler geldi.

bütün otomobil severlerin uzun zamandır beklediği otomobil fuarı 2021 Autoshow, bu sene dijital olarak gerçekleşiyor. Küresel olarak yaşanan pandemi nedeni ile böyle bir karar alındığını da hatırlatmak gerek. Kapılarını meraklılalarına açmak üzere olan etkinlik öncesi Fiat cephesinden değerlendirmeler geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat Marka Direktörü kırmızıtan Aytaç; ”Fiat markası olarak en güncel modellerimiz ve teknolojilerimizle, bu deneyimdeki yerimizi alıyoruz” diyerek sözlerine başladı. Autoshow 2021’e özel olarak hazırlanan videoda sektörün lideri Fiat markasının ilk 8 aylık performansını değerlendiren kırmızıtan Aytaç “Bu yılın başında yenilenerek pazara sunulan Egea Ailesi ve ailenin yeni üyesi Cross ile yıla hızlı ve iddialı bir giriş yaptık. 2021 yılının ilk 8 ayı sonunda toplam pazardaki liderliğimiz sürdürüyor. Markamız ağustos ayında 10 bin 366 adet otomobil ve hafif ticari araç satışı gerçekleştirerek, otomotiv pazarının tek başına yüzde 17,7’sini oluşturdu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2016 yılından beridir Türkiye’nin en çok tercih edilen modeli olan Fiat Egea zirvedeki yerini bırakmadı. Bildiğiniz gibi lansmanından bu yana markamızın otomobil pazarındaki varlığına güç katmaya devam eden Egea, sunduğu teknoloji, performans ve donanım özellikleri, fiyat fayda dengesiyle çok sevildi ve zirvedeki yerini korudu. Sedan, Hatchback, Station Wagon gövde seçenekleri ve Cross ile teknoloji ve konforu ulaşılabilir kılan Egea Ailesi’nin lansmanından günümüze toplam satış rakamı 324 bin adedi geçti.

Fiat, Autoshow 2021’de “Yol geridaşım” uygulamasını öne çıkarıyor

alıcılerimizin, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve tüm servis süreçlerimizle ilgili deneyimleri bizim için çok önemli. Tofaş’ta geliştirilen ve 2018 yılından günümüze sürekli zenginleştirdiğimiz Fıat Yol geridaşım Connect ile sürücü ve aracı birbirine bağlayarak, müşteri deneyimini farklı ve ilavetenlıklı bir boyuta taşıyoruz. Fiat standı ziyaretçileri; Türkiye’de Egea’nın yer aldığı segmentte ve hafif ticari araç pazarında sunulan tek bağlanılabilirlik uygulaması olan Fiat Yol geridaşım Connect’i de Autoshow 2021’de ayrıntılı inceleme fırsatı bulabilecekler.” ifadelerine yer verdi.

alakanizi çekebilir

T-Roc R[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap