1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Audi, yeni RS 6 Avant ile birlikte Autoshow 2021’e katılıyor

Audi, yeni RS 6 Avant ile birlikte Autoshow 2021’e katılıyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Audi, yeni RS 6 Avant ile birlikte Autoshow 2021'e katılıyor

İlk kez dijital olarak gerçekleştirilen 2021 Autoshow Türkiye fuarı için kırmızıman otomobil devi Audi, yeni RS 6 Avant ve fazlası ile karşımızda.

Türkiye’nin ilk dijital otomobil fuarı olan Autoshow 2021 Mobility’de Audi 10 modelini sergiliyor. RS dünyasının ikonik modeli RS 6 Avant’ın tamamen yenilenmiş halinin yanında, Q model ailesinin üyeleri Q8, Q7, Q5 Sportback, ve Q3 Sportback: A6 Sedan, A5 Cabrio, A4 allroad, S3 Sedan ve A3 Sportback modelleri de otomobil tutkunlarıyla buluşuyor.

Fuar süresince Audi standını gezen ziyaretçiler, araç görsellerinin üzerine tıklayarak konfigürasyon yapabilecek ve modelle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilecekler. Audi fuar süresince sergilediği modellere ek olarak, farklı kioskla hizmetlerini aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audi, Autoshow 2021’e yenilik katıyor

Audi’nin fuardaki ilk kiosku markanın vizyonu, fikirleri ve tutkusu ilgili bilgiler sunmayı hedefliyor. Ziyaretçiler kiosktan, Audi’nin dünyayı ileriye götürecek adımları nasıl atacağını, geleceğin mobilitesini nasıl şekillendireceğini inceleyebilecekleri progress.audi sitesine yönlendirilecek ve markanın geleceğe bakış açısını gözleme fırsatı bulmanın yanı sıra, yenilikçi tasarımlar ve çığır açan teknolojilerle sürdürülebilir mobilite çözümlerini nasıl geliştirdiğine tanık olacaklar.

alakanizi çekebilir

Skoda Octavia çarpışma testi[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap