1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Asus ROG Swift PG32UQX Türkiye’de Satışa Çıktı; Fiyat İnanılmaz

Asus ROG Swift PG32UQX Türkiye’de Satışa Çıktı; Fiyat İnanılmaz
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Asus ROG Swift PG32UQX Türkiye'de satışta

Dünyanın ilk mini LED 4K HDR oyuncu monitörü Asus ROG Swift PG32UQX, Türkiye’de satışa sunuldu. İşte uçuk fiyat ve ayrıntılar;

Asus ROG Swift PG32UQX oyuncu monitörü modeli Türkiye’de tam 44 bin TL‘den raflara çıkarıldı. Bu fiyat etiketiyle çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap eden ürün için Asus Türkiye şunları aktardı:

“32 inç boyutunda, 144 Hz Nvidia G-Sync Ultimate 4K özellikli bir oyuncu monitörü olan Swift PG32UQX, oyunlarda son derece gerçekçi görüntüler sunuyor.

1152 bağımsız mini LED bölgesiyle maksimum 1400 nit parlaklığa ulaşan monitör, quantum-dot teknolojisi ve gerçek 10 bit renk derinliğiyle bir milyardan fazla renkle hassas görüntüler ve akıcı geçişler sağlıyor.

Yeni NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’larla birlikte kullanıldığında, Swift PG32UQX oyunculara gerçek anlamda etkileyici, yüksek kare hızlarında 4K oyun deneyimi sunuyor.”

“Swift PG32UQX oyuncuların deneyimi zenginleştirmeye yönelik LiveDash OLED ve OSD Dial gibi özellikler de bulunuyor. Swift PG32UQX’in alt kenarındaki yerleşik LiveDash OLED’i sıcaklık, voltaj, fan hızı veya sistem frekansı gibi kullanışlı bilgiler gösterecek şekilde ayarlamak mümkün. LiveDash ilaveten özel görüntüler veya animasyonlar da gösterebiliyor.

Monitörün altındaki OSD Dial ise kullanıcıların ekran menüsünde rahatça dolaşmasını, parlaklık ve diğer renk ayarlarını hızla yapmasını sağlıyor. USB bağlantı noktası ve monitörün üst kısmındaki tripod yuvası da ışık kiti ve web kamerası kullanma olanağı sunarak kullanıcıların Swift PG32UQX ile kolayca yayın yapmasını sağlıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ROG Swift PG32UQX çok özel bir model

Böyle bir monitörü tam olarak desteklemek adına en az 40 bin TL’lik bir bilgisayara ihtiyaç bulunduğunu da belirtmek gerekiyor. Bazı diğer aksesuarlar ile birlikte ROG Swift PG32UQX’in merkeze alındığı bir oyun sisteminin / setin fiyatı Türkiye’de maalesef tam 100 bin TL’yi bulabilir..

alakanizi Çekebilir

Google’ın Türkiye’de de açık olan deprem algılama sistemi[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap