1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Apple Watch’lara Yenilikler Getiren WatchOS 8 Güncellemesi Yayında

Apple Watch’lara Yenilikler Getiren WatchOS 8 Güncellemesi Yayında
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15 haricinde watchOS 8 güncellemesini de yayınladı. Wallet ve konut uygulamalarındaki güncellemelerle gelen watchOS 8, yeniden tasarlanan soluk uygulamasını da sunuyor. Yeni Tai Chi ve Pilates antrenman türleri kullanıcıların zinde ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyor.

Kullanıcılar iPhone’da çekilmiş portre fotoğraflarını akıllı saatlerinde kullanabiliyor. uslı saatteki fotoğraflar uygulaması da yeniden tasarlanmış durumda. Koleksiyonları görüntülemek ve içlerinde gezinmek için yeni yollar sunuyor; hatıralar ve Öne Çıkan Fotoğraflar, Apple Watch ile eşzaman içindenıyor ve fotoğraflar şimdi yeni Paylaşma Sayfası’yla Mesajlar ve Mail aracılığıyla paylaşılabiliyor. Kullanıcılar aynı mesaj içinde siyahlama, dikte ve emoji’leri birlikte kullanabiliyor ve dikte edilen mesajlarda sunulan metni düzenleme seçeneğine sahip. watchOS 8, iOS 15’te sunulan, kullanıcıların dikkat dağınıklığını azaltmalarına ve ana odaklanmalarına yardım eden güçlü araç seti Odak’ı da destekliyor. Apple Watch, iOS’te ayarlanmış Odak’lara otomatik olarak uyum sağlıyor. imdi Apple Watch’ta da birden fazla sayaç kullanılabiliyor ve Siri ile bunlara “Çamaşır Yıkama Sayacı” veya “aş Pişirme Sayacı” gibi özel etiketler verilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

watchOS 8 ile Apple Watch deneyimi zenginleşiyor

watchOS 8’de, aralarında Harita, ayrımındalık, Şu An Çalınan, Telefon, Podcast’ler, Kronometre, Sayaçlar ve Sesli Notlar da bulunan daha fazla uygulama Hep Açık ekranı destekliyor. Apple Watch’taki yeni Nesneleri Bul uygulaması kullanıcıların Bul ağı aracılığıyla etiketledikleri eşyalarının yerini bulmasına yardımcı oluyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap