1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Apple Watch Series 7, sınırlı stok ile ile çıkış yapabilir. Peki neden?

Apple Watch Series 7, sınırlı stok ile ile çıkış yapabilir. Peki neden?
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 akıllı saat ile bu ay içerisinde tanışıyoruz. Ancak model tanıtım sonrasında kolay şekilde elde edilemeyebilir.

Apple Watch Series 7 biliyorsunuz iki farklı versiyon (41 mm ve 45 mm) halinde geliyor ve direkt olarak yukarıdaki tasarımı taşıyor. Series 6 ile en büyük farklı tasarımı olacak Watch Series 7, geçtiğimiz hafta ortaya çıktığı kadarıyla bir üretim problemu yaşıyor.

Kaynaklara göre saat için ufak çaplı bir üretim yapıldı ancak yaşanan problemlar nedeniyle bu üretim geçici olarak durduruldu. Yeni tasarımın “kompleks” yapısı nedeniyle bir problem yaşandığı ve istenilen kalite seviyesine henüz ulaşılamadığı aktarılıyor.

İşte bunun üzerinden Watch Series 7 için bir stok problemu yaşanabilir bilgisi veriliyor. Buna bağlı olarak da iPhone 13’ler ile tanıtılacak akıllı saati satın almak için birçok pazarda ciddi şekilde beklenmesi gerekebilir açıklaması yapılıyor.

Bu durum elbette saati bekleyenler için kötü görünüyor. Modelin bu bilgiler ışığında 2021’in sonuna kadar rahat şekilde bulunamaması çok olası duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 için başka bilgiler de yakın zamanda gündem olmuştu

uslı saat için en son Nikkei Asia bir yazı yayımlamış ve saatin kan basınç sensörüne sahip olduğunu belirtmişti. Mark Gurman ise bunun doğru olmadığını ve saatte kan basıncı sensörü olmadığını açıkladı.

Daha sonra ise saatin 45 mm versiyonunda ekran boyutunun 1.9 inç seviyesinde olacağı ortaya çıktı. 44 mm Watch Series 6 modelinde 1.78 inç ekran yer alıyordu. ekran ile beraber çözünürlük de artıyor ve 368×448 seviyesinde 396×484 seviyesine çıkıyor.

Apple’ın bu artıştan tam olarak yararlanmak adına yeni saat arayüzleri geliştirdiği de aktarılan önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Bu arayüzlerde eskiye oranla tek seferde daha fazla veri gözler önüne seriliyor.

41 mm için net değerler verilmiyor ancak onun da ekranı ve çözünürlüğü 40 mm Watch Series 6 modeline oranla büyüyor. Yeni saati Apple S7 işlemci üzerine kuracak bilgisi verilen teknoloji devi, akıllı saat dünyasını bir kez daha hareketlendirmek için gün sayıyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap