1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Apple ve sürpriz klasik müzik yatırımı: “Primephonic”

Apple ve sürpriz klasik müzik yatırımı: “Primephonic”

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Apple Music

Teknoloji devi Apple, bugün sürpriz bir gelişme ile gündeme geldi. Firma klasik müzik servisi Primephonic’i satın aldığını duyurdu.

Apple, müzik konusunda en büyük adımını geçtiğimiz yıllarda satın aldığı Beats ile yapmış, daha sonra ise Spotify’a rakip “Music” servisi ile sürece verdiği önemi gözler önüne sermişti.

kırmızıanda halen Spotify’ı geçemeyen ancak çok büyük bir rakip olan Apple, bugün yukarıda da dediğimiz gibi klasik müzik servisi Primephonic’i bünyesine kattıklarını duyurdu.

Apple Music içerisine entegre edilecek Primephonic sayesinde kullanıcılara klasik müzik konusunda daha önce sunulmayan iyi bir deneyim getireceklerini aktaran teknoloji devi, servisin kendisini 7 Eylül tarihinde kapatacak.

Süreçte mevcut Primephonic kullanıcıları mağdur edilmeyecek ve onlara 6 aylık bedava Apple Music aboneliği verilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple eylül ayında birçok yeni ürün tanıtacak

Apple tarafına yönelik sağlam kaynaklardan Mark Gurman‘a göre eylül etkinliğinde ilk olarak tüm ayrıntılarına aşağıda yer verdiğimiz iPhone 13 ailesi tanıtılacak.

tesirnlikte iPhone’lara ek olarak uzun zamandır merak edilen kablosuz kulaklık AirPods 3 ve iPad Pro tasarımını taşıyan iPad mini 6 da karşımıza çıkarılacak. tesirnlikte Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli de yer alacak önemli ürünler arasında yer alıyor.

tesirnlikte yenilenmiş donanımı ile normal iPad’in de olacağı aktarılanlar arasında. Bu modelin temel ihtiyaçlara ve spesifik olarak öğrencilere odaklanacağı belirtiliyor. tesirnlikte şimdilik bunlar haricinde bir donanım duyurusu beklenmiyor.

Apple’ın etkinliği tam olarak 13 veya 14 Eylül tarihinde yapması bekleniyor. tesirnlikte tanıtılacak ürünleri satışı ise ne zaman olacak bilinmiyor. Global çip krizi ve pandemi Apple’ı ve tedarikçilerini de ciddi şekilde etkiliyor.

Firma kasın ayında ise M1X işlemcili 14 inç ve 16 inç ekranlı MacBook Pro modelleri ile karşımıza çıkacak.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap