1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Android Ve iOS İçin Beklenen Oyun Pokemon Unite Çıktı [İndir]

Android Ve iOS İçin Beklenen Oyun Pokemon Unite Çıktı [İndir]
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Pokemon Unite

Bugün Pokemon fanlarını memnun edecek bir oyunun daha haberi verildi. Android ve iOS için beklenen oyun Pokemon Unite çıktı.

iOS (iPhone aynı zamanda iPad) için buradan, Android için de buradan elde edebileceğiniz Pokemon Unite, aslında ilk defa piyasaya çıkmıyor. reyun uzun bir süredir Nintendo Switch üzerinde oynanabiliyordu.

Mobil çıkış ile kullanıcı kitlesini inanılmaz oranda artıracak MOBA türündeki oyun, bedava olarak oynanabiliyor ancak deneyenler tarafından “pay to win” yapısında bulunuyor.

tarafi oyunda gerçek para harcayanlar büyük avantajlar kazanıyor, hızlı şekilde daha güçlü hale gelebiliyor. reyunda bunu için Türkiye’de en az 37 TL’ye satılan “Aeos gems” kullanılıyor. Unite Bat merkezli 5’e 5 takım savaşlarına odaklanan Pokemon Unite, gerçekten eğlenceli grafiklere ve bir oynayışa sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pokemon Unite öncesinde en çok dikkatimizi çeken mobil oyun Assetto Corsa Mobile olmuştu

Assetto Corsa Mobile, geçtiğimiz haftalarda iPhone ve iPad için 46,99 TL‘lik fiyat etiketiyle elde edilebilir hale gelmişti. Firmanın açıklamasına göre buradan indirilebilen oyunda 6 farklı mod, tamamen lisanslı 59 farklı otomobil ve 9 farklı pist yer alıyor.

vakit ve hava durumu değişimi gibi özellikleri de olan ACM, genel olarak güzel grafiklere sahip ve mobil yarış tutkunlarını memnun edecek gibi görünüyor.

Brands Hatch, Laguna Seca ve Imola gibi efsane pistlerde büyük mücadelelere girilecek yapım, Abarth, ışıkrari, Lamborghini, Maserati, Porsche ve Toyota imzalı araçlar ile farklı türlerde yarış deneyimi sunacak.

Peki Android? Firma maalesef açık olarak şu an için ACM’yi Android’e getirme gibi bir planları olmadığını belirtiyor.

alakanizi Çekebilir

Türkiye’de de açılan Android telefon temelli deprem sistemi[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap