1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Android için beklenen Nova Launcher 7 kullanıma sunuldu [İndir]

Android için beklenen Nova Launcher 7 kullanıma sunuldu [İndir]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Nova Launcher 7

Android dünyasının en çok kullanılan “launcher” seçenekleri arasında yer alan Nova Launcher için yeni sürüm indirmeye açıldı.

Android dünyasında Nova Launcher genel olarak seviliyor çünkü geniş özelleştirme seçeneklerini kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede kişiler Android telefonlarını çok ama çok daha farklı hale getirebiliyor.

Uzun zamandır merak edilen 7. sürüm ise hali hazırda sunulan deneyimi biraz daha iyi hale getiriyor. En son AOSP launcher kodu üzerine kurulan sürüm, bu sayede yeni animasyonlar, yeni tasarım unsurları, tarzlar ve özellikler getiriyor.

Pencere köşelerini yuvarlatmaya imkan tanıyan ve böylelikle Android 12’nin tarzına daha iyi uyum sağlanmasına imkan tanıyan sürüm, artık kişilerin arama bölümüne hava durumu ikonu eklemesine imkan tanıyor ve aşağıya kaydırma hareketi için dahil olmak üzere birçok özelleştirme seçeneği getiriyor.

Eskiye oranla biraz daha seri / hızlı çalıştığı söylenen Nova Launcher 7, uygulama simgelerinin hepsini seçilen tarza göre değiştirebiliyor. Devasa yenilikler sunmuyor olsa da dikkat çekmeyi başaran yeni sürüm, şimdilik iyi geri dönüşler alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nova Launcher 7 genel olarak beğenildi

Ücretsiz olarak buradan elde edebileceğiniz launcher, daha önce hiç kullanmamış olanların bir kere şans vermesi gereken seçenekler arasında yer alıyor. Launcher’i “Prime” isimli ücretli bir paketi olduğunu da belirtelim.

alakanizi Çekebilir

Firmanın en yeni kablosuz kulaklık modeli[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap