1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Android 12 temelli OPPO ColorOS 12 için tarih verildi

Android 12 temelli OPPO ColorOS 12 için tarih verildi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Android 12 temelli OPPO ColorOS 12

Dünyanın en büyük akıllı telefon firmalarından birisi olan OPPO, Android 12 temelli ColorOS 12 için çıkışı çok yakında yapıyor.

Android 12 temelli OPPO ColorOS 12 arayüzü, ortaya çıkan resmi bir postere göre 16 Eylül tarihinde resmi olarak lanse edilecek. Sürüm yüksek ihtimalle aynı gün içerisinde belirli OPPO telefonlara gönderilmeye de başlanacak.

Yeni arayüz genel olarak çok merak ediliyor ve en akıcı Android 12 deneyimlerinden birisini sunması bekleniyor. ColorOS arayüzü için özellikle firmanın üst seviye telefonlarında “iOS kadar akıcı deneyim getiriyor” yorumları yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 temelli OPPO ColorOS 12 ile yeni duvar kağıtları geliyor

Bu sürümü hatırlarsınız geçtiğimiz haftalarda gündeme getiren buradan indirebileceğiniz, Android 12 temelli ColorOS 12 ile OPPO akıllı telefonlara getirilecek yerleşik duvar kağıtları olmuştu. Firmanın yeni sürümü için hazırladığı duvar kağıtları oldukça sade ve huzur verici görünüyordu.

Android 12 ve ColorOS 12 özelinde toplam dokuz farklı duvar kağıdı hazırlayan firma, bilgisayar ortamında tasarlanan duvar kağıtlarıyla canlı renkleri, Android 12’nin kendisi gibi yuvarlatılmış objeleri ve manzara yaklaşımını merkeze alıyor.

Daha önce de söylediğimiz üzere OPPO’nun eylül ayında Android 12 için çıkışı başlatacak olması, diğer firmaların da eylül ayında bir adım atabileceğini gösteriyor. Android 12 odaklı dağıtımların Türkiye’de ise 2022’de çoğalması bekleniyor.

alakanizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap