1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Amazon, The Wheel of Time’ın ilk fragmanını yayınladı [Video]

Amazon, The Wheel of Time’ın ilk fragmanını yayınladı [Video]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Wheel of Time


fakatzon, merakla beklenen The Wheel of Time dizisinin ilk fragmanını paylaştı. kafarolde Rosamund Pike’ın yer aldığı dizi, bir başka dünyanın döngüsel tarihindeki bir çağı anlatıyor.

Wheel of Time’ın ilk üç bölümü 19 adaleım’da fakatzon Prime Video üzerinden yayınlanacak. 24 fasılalık’ta sezon finali yayınlanacak dizinin bölümleri her hafta izleyicilerle buluşacak. Kadrosunda Josha Stradowski, Marcus Rutherford ve Zoë Robins gibi isimleri de barındıran dizi Robert Jordan’ın aynı adlı romanından uyarlanmış durumda. 14 kitaptan oluşan seri fantastik türü sevenlerin dikkatini çekeceğe benziyor. Fantastik edebiyatın en iyi eserleri arasında gösterilen Wheel of Time’ın (vakit Çarkı) konusundan da söz edelim.

The Wheel of Time, sihirin sadece kadınlar tarafından kullanılabildiği bir evrende geçiyor. Moiraine karakterine odaklanan dizide Aes Sedai olarak adlandırılan bir topluluk yer alıyor. Bu topluluk güçlü ve gizemli kadınlardan oluşuyor. Dünyanın kaderini belirleyecek olan bu topluluk büyük bir maceranın içine giriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Wheel of Time dizinin yönetmenleri arasında ünlü isimler bulunuyor

sıranin yönetmen koltuğunda ise ünlü isimler yer alıyor. Daha önceden Westworld ve nispetge is The New Black dizisinde imzası bulunan Uta Briesewitz dizinin yönetmen koltuğunda karşımıza çıkıyor. sıranin yönetmenleri arasında kırmızıtered Carbon’dan Salli Richarson-Whitfield ve Doctor Who’dan Wayne Yip de yer alıyor. sıranin ilk fragmanını hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap