1. Ana Sayfa
  2. Genel

Beklenen Gün Geldi Amazon Prime Day İndirimleri Başladı

Beklenen Gün Geldi Amazon Prime Day İndirimleri Başladı
0

- Advertisement -

En popüler alışveriş sitelerinden biri olan Amazon, 21-22 Haziran tarihleri arasında “Prime Day 2021” etkinliğini yapacağı ile ilgili bir duyuru yaptı. Büyük indirimlerin olacağı bu etkinliğe sadece Amazon Prime aboneleri katılabilecek. 48 saat içerisinde birçok avantajın sunulacağı bu etkinlikte yalnızca Prime üyelerine özel indirimlerin olacağı belirtildi. Geleneksel bir indirim kampanyası olan Prime Day etkinlikleri kapsamında Amazon Şirketi, Amazon Prime Gaming üyelerine de özel  indirimler sunacağını belirtti. Bu etkinlik içerisindeki indirimler ile oyunlara, uygun fiyatlar ile erişim sağlayabileceksiniz.

- Advertisement -

images 7

Prime Day etkinlikleri kapsamında ev yaşam ürünleri, teknolojik ürünler, moda ve diğer kategorilerde farklı indirimler yapılacak. Ayrı olarak Teknolojik ürünler için alınacak olan aksesuarlarda da her alışveriş için 50 TL üzerine ekstra 20 TL indirim yapılacaktır. Bu kampanyaya dahil olmak ve diğer avantajlardan yararlanmak için Amazon Prime abonesi olmanız gerekir. 

Amazon, Prime abonesi olmamış kullanıcılara özel 1 ay ücretsiz katılım hakkı veriyor. Kullanıcılar prime üyeliğini aktif hale getirdiğinde ilk ay herhangi bir ödeme yapılmaksızın prime avantajlarından yararlanırlar. Amazon Prime aboneliğinizin devam etmesini istediğinizde her ay 7.90 TL ödeme yapmanız gerekir. Vereceğiniz bu ücretin karşılığını, düzenlenen indirimler ve avantajlar ile alabilirsiniz.

images 9

Sizde 21-22 Haziran’da olan Amazon Prime Day indirimlerine katılım sağlamak için Amazon Prime abonesi olarak size özel sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap