1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Amazon mini mağazalar açıyor – TechInside Techinside.Com

Amazon mini mağazalar açıyor – TechInside Techinside.Com
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Amazon mini mağazalar ile fiziksel perakende sektörüne önemli bir adım atacak. İki eyalette Amazon yeni mağazalar açıyor.

Amazon mini mağazalar açmaya hazırlanıyor

İlki Ohio ve California’ya gelecek olan yeni mağazalar, “en iyi tüketici markalarından” giyim, ev eşyaları ve elektronik ürünler satacak. Açıkçası, alışveriş yapanlar Amazon’un kendi markalı ürünleriyle de karşılaşmayı bekleyebilirler.

Siteler, 30 bin fit karelik tipik bir alışveriş merkezinin yaklaşık üçte biri büyüklüğünde olmasına rağmen, yine de Amazon’un diğer fiziksel konumlarından çok daha büyük olacaklar. Hareket, şirketin, hepsi bir arada bir online alışveriş hedefi haline gelirken başlangıçta bozulduğu bir alana doğru genişlediğini görüyor.

Pandemi fiziksel satış yapan birkaç dev şirket için sonun başlangıcı oldu. J.C. Penney ve Neiman Marcus Group gibi isimler sektördeki diğer büyük isimlerle birlikte iflas başvurusunda bulundu.

Normalleşmeyle birlikte fiziksel mağazalarda hareketlilik başladı. Amazon da bu alandaki fırsatları değerlendirmek istiyor. Amazon’un büyük mağazaları, Fire TV’lerinden ve tabletlerinden Echo hoparlörlerine, Ring ev güvenlik serisine ve hatta Luna bulut oyun hizmetine kadar elektronik ürün yelpazesinin satışını sağlayacak.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap