1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Alınabilecek en iyi mouse pad modelleri – 2021

Alınabilecek en iyi mouse pad modelleri – 2021

featured

- Advertisement -

Eğer bilgisayar oyunu oynamaktan hoşlanıyor ve artık masanızdan veya ucuz mouse padinizden kurtulmak istiyorsanız alınabilecek en iyi mouse pad modelleri başlıklı bu yazıdaki tavsiyelere göre bir seçim yapmanız gayet iyi olacaktır. Çünkü yazıdaki tavsiyeleri, farklı fiyatlardaki en iyi mouse pad modellerine göre belirledim. Umarım sizler için faydalı bir yazı olur.

- Advertisement -

Alınabilecek en iyi mouse pad modelleri

Aşağıdaki listede fiyatına göre alabileceğiniz en iyi mouse pad modelleri sıralandı. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

razer
Corsair MM600 Mouse Pad

RGB aydınlatmaları seviyorsanız Razer Firefly Mouse Pad, tam da size göre. Elbette ki bu ürünün tek iyi yanı aydınlatması değil. Zaten Razer, halihazırda oyuncu ekipmanları konusunda başarılı ürünler üreten ve kendini oldukça iyi geliştirmiş bir firma. Yani eğer bilgisayar oyunlarıyla aranız iyiyse ve oyuncu farenizden tam performans bekliyorsanız bu mouse padi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında Razer Firefly Mouse Pad, 500 TL gibi bir fiyata alınabilir.

Corsair MM600 Mouse Pad

corsair
Corsair MM600 Mouse Pad

Razer gibi oyuncu ekipmanları konusunda uzman olan Corsair markasının geliştirdiği MM600 Mouse Pad, altındaki ufak ışıklandırma haricinde herhangi bir ışıklandırma içermediği için tam da ışık sevmeyenlere yönelik bir ürün. Ayrıca bu mouse padin yüksek standartta olduğunu 400 TL’lik fiyatı yeterine açıklar bence.

SteelSeries QcK Mouse Pad

steelseries
SteelSeries QcK Mouse Pad
Işıklandırmaları sevmeyenler için gayet iyi bir ürün olan SteelSeries QcK MousePad, 100 TL civarında olan fiyatıyla da bütçesi fazla olmayanlar için uygun bir seçenek haline geliyor. Eğer muazzam kayganlıkta bir mouse pad istemiyorsanız bu ürün, işinizi tam anlamıyla görecektir. Zaten pahalı ürünlerin tercih edilme sebebi, genelde profesyonele yakın oynayanların %100 performans beklemesi. Sonuç olarak ortalama bir oyuncunun çok yüksek paralar vermesine gerek yok.

Inca IMP-020 Medium Gaming Mouse Pad

INCA IMP 020 Gaming Mouse Pad Medium 1
Inca IMP-020 Medium Gaming Mouse Pad

Eğer mouse padden fazla bir beklentiniz yoksa ve oldukça uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız Inca IMP-020 modelini tercih edebilirsiniz. Zaten eminim ki bu mouse pad, ortalama bir oyuncunun işini görecektir. Oyun için saatlerce antrenman yapmıyorsanız ve keyif için oynuyorsanız kesinlikle bu tür ucuz ürünleri tercih edin. Çünkü bunların her biri bir kumaş parçasından ibaret. Inca IMP-020 modelinin fiyatı ise 50 TL civarında seyrediyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap