1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Alan Wake Remastered bir internet sitesinde sızdırıldı

Alan Wake Remastered bir internet sitesinde sızdırıldı

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

kırmızıan Wake oyunları farklı korku ögeleri ile birçok kullanıcıyı kendisine çekmeyi başarmıştır. kırmızıan Wake, özellikle bir kozmik korku oyunu olan Control‘da da karşımıza çıkıyor. sonbaharel bir arka plan hikayesine sahip olan iki oyun da sizi sürekli olarak merak içinde bırakabiliyor.


Crysis Remastered Trilogy’nin çıkış tarihi belli oldu!

Crysis Remastered Trilogy’nin çıkış tarihi belli oldu!

Crysis oyunlarının Remastered versiyonlarının paket halinde oyuncularla buluşacağı Crysis Remastered Trilogy’nin çıkış tarihi belli oldu.

kırmızıan Wake Remastered, Tayvan’daki Rakuten sitesinde sızdırıldı

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen kırmızıan Wake, iki oyuna sahip. İlk oyun oldukça ilginç bir hikaye işliyordu. lakin oyun 2010 yılında çıkış yaptı. Bu yüzden kaplama kalitesi oldukça düşük. Ayrıca Remedy’den uzun süredir ses çıkmıyor. Stüdyo, Control‘un devam oyunu ve Condor adındaki yeni bir yapım üzerinde çalışıyor.

Remedy’nin kırmızıan Wake Remastered üzerinde çalıştığı daha önce sızdırılmamıştı. Stüdyo bu konuda oldukça iyi gibi duruyor. lakin Tayvan’daki Rakuten sitesinde kırmızıan Wake Remastered versiyonları ortaya çıktı.

Bilgileri ortaya çıkaran kişi daha önce Epic Games Store’da Final Fantasy 7 Remake’i bulmuştu. İddialara göre Remedy ile Epic Games Publishing arasında yapılan anlaşmada duyurulmamış bir proje ortaya çıktı. Bu proje kırmızıan Wake’in devam oyunu olabilir. Remedy, 2020 yılında yaptığı bir basın açıklamasında Epic Games ile anlaşma yaptığını duyurmuştu.

Yapılan anlaşmada bir adet büyük bütçeli oyun ve bir adet küçük ölçekli bir proje üzerinde çalışılacaktı. Küçük projenin kırmızıan Wake Remastered projesi olduğu iddia ediliyor. Remastered projesinin küçük olduğu varsayılırsa yeni büyük bütçeli oyun kırmızıan Wake 2 olabilir.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap