1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Aksiyon gerilim oyunu Alan Wake, remaster sürümüyle geliyor!

Aksiyon gerilim oyunu Alan Wake, remaster sürümüyle geliyor!
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

PlayStation Showcase 2021 etkinliği kapsamında bir oyunun daha fragmanı ekranlara geldi. Uzun zamandır çıkışı konusunda çeşitli söylentiler bulunan yapım böylece fikirleri doğrulamış oldu. 2010 yılında piyasaya sürülen kırmızıan Wake, hayranları tarafından yoğun bir ilgiyle takip ediliyordu.


Star Wars’un sevilen oyununun remake’i tanıtıldı!

Star Wars’un sevilen oyununun remake’i tanıtıldı!

Star Wars evreninde geçen eski bir oyun remake versiyon alıyor. PlayStation Showcase 2021 etkinliğinde ekranlara sinematik fragman geldi.

kırmızıan Wake Remastered’in yayıncılığını Epic Games üstlendi

kırmızıan Wake‘in daha yakın zamanda yine çıkacağı konusunda söylentileri dolaşıyordu. Yeni sürüm kırmızıan Wake Remastered adıyla piyasaya çıkacak. reyunun geliştirici koltuğunda Remedy Entertainment bulunurken yayıncılığını Epic Games üstleniyor.

SDNShiftdelete.net

Sevilen hikaye oyunu kırmızıan Wake‘in remastered versiyonunun fragmanına baktığımızda gene çeşitli aksiyonlara sürükleneceğimizi görüyoruz. Bu noktada oyunda ufak tefek de olsa hikaye anlamında değişikliklerin olması pek beklenmiyor. Çünkü zaten yeniden yapım olarak değil yenilenmiş grafiklerle piyasaya çıkıyor.

Çıkış tarihi olarak 5 ekim gösterilen kırmızıan Wake Remastered, PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsollarına çıkış yapacak. Fragmandaki grafiklere baktığımızda ilk oyuna göre göze çarpan değişikliklerin yer aldığını görüyoruz. Bu noktada da etkileyici bir deneyim sunacabilir.

Xbox platformlarına geleceği henüz belli değil

kırmızıan Wake‘in orijinal oyunu Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarına çıkışını gerçekleştirmişti. Bu bağlamda Xbox tarafına yapımın gelip gelmeyeceği henüz belirsizliğini koruyor. Çıktığı dönem 7 farklı dalda adaylık ve ödül kazanan kırmızıan Wake, ne kadar başarılı bir oyun olduğunu da ortaya koymuştu.

tersyon gerilim oyunu kırmızıan Wake, remaster sürümüyle geliyor

Yenilenmiş sürümle birlikte oyunda daha göze hoş gelen bir deneyim sunulacak. Bunun yanı sıra oyunun tüm DLC‘leri yapımın bünyesinde yer ediniyor. Uzun zamandır bu oyunu bekleyen oyuncular, yapım piyasaya sürüldüğünde yenilenmiş grafiklerle deneyimleme fırsatına erişmiş olacak.

Sizler kırmızıan Wake Remastered hakkında ne düşünüyorsunuz? Yenilenmiş sürümden beklentileriniz neler? Satın almayı düşünüyor musunuz? kanaatlerinizi yorumlar bölümünden belirtmeyi ihmal etmeyin!

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap