1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Akıllı çocuk saati TCL Movetime MT42’nin Türkiye fiyatı belli oldu

Akıllı çocuk saati TCL Movetime MT42’nin Türkiye fiyatı belli oldu
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Çocuklara yönelik geliştirilen TCL Movetime MT42, Türkiye’de satışa sunuldu. uslı saat,  hassas konum takibi, geliştirilmiş kamera, daha büyük ekran ve yüzde 40 oranında artırılmış yüksek pil gibi özelliklerle geliyor.

Movetime MT42, çocukların her zaman nerede olduğunu gösteren gerçek zamanlı konum belirleme özelliğini kullanıyor ve konum geçmişini kaydediyor. itimatli bölge coğrafi sınırlaması sayesinde ebeveynlerin belirlediği alanın dışına çıkmaları durumunda cihaz ebeveynlerin telefonlarına bir uyarı gönderiyor.

4.5G sesli ve video aramalar ile metin mesajları Nano SIM kartıyla kullanılabiliyor. Ana-babaler bu sayede çocuklarıyla iletişim kurabiliyor. Tek dokunuşla çalışan acil durum çağrı tuşuyla çocukların acil durum için belirlenen kişilere rastgele bir gecikme olmadan ulaşması sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL Movetime MT42 hediyeyle geliyor

uslı çocuk saatinde 1,54 inçlik bir ekran kullanılıyor. hususi Kids UI arayüzü, renkli duvar kağıtları ile ana ekranların kişiselleştirilmesine olanak tanıyor. TCL Movetime MT42, 1.599 TL’den satışa sunulmuş duruda. uslı çocuk saatini 10 – 20 Eylül 2021 tarihleri arasında TCL’nin internet sayfası üzerinden satın alanlara TCL MTR 200 kulaklık da hediye ediliyor.

TCL konu hakkında açıklamada bulundu

TCL Communication memleket Müdürü Serhan Tunca, “uslı çocuk saati TCL markası olarak çok önem verdiğimiz bir kategori. hususilikle okulların yeniden açıldığı bu dönemde ebeveynlerin çocuklarını hassas konum takibi ve gelişmiş güvenli bölge oluşturma özellikleri ile takip edebilmeleri, endişelerin ortadan kalkmasını sağlıyor. Uzun süredir akıllı çocuk saati kategorisinde farklı modelleri tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Yaptığımız yatırımların ve teknolojik yeniliklerimizin devam edeceği bu kategorideki ürünlere ebeveynler büyük ilgi gösteriyor” dedi.

alakaniz Çekebilir

İlerite ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap