1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

AirPods Pro 2 Ve Yeni iPad Pro İçin Çıkış Seneye Olabilir

AirPods Pro 2 Ve Yeni iPad Pro İçin Çıkış Seneye Olabilir
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık AirPods Pro Lite

Teknoloji devi Apple, birden fazla AirPods üzerinde aktif olarak çalışıyor. Bunlar arasında AirPods Pro 2 de yer alıyor.

Apple’a yönelik sağlam kaynaklardan Mark Gurman, merak edilen yeni AirPods Pro modelinin veya AirPods Pro 2’nin 2022’de geleceğini iddia etti. Burada spesifik bir tarih verilmiyor ve 2022’de yeni tasarıma sahip iPad Pro’nun da tanıtılacağı iddia ediliyor. Yeni iPad Pro için şimdilik pek bir bilgi gündemde yer almıyor.

Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre AirPods Pro 2, yüzde 99 ihtimalle Apple’ın sağlık ölçümü ve yerleşik olarak aktivite takibi yapabilecek ilk kablosuz kulaklığı olacak. Ancak bu konularda halen tam olarak ayrıntılı bilgiler yok.

Kaynaklara göre yeni kulaklık rastgele bir ekstra ürüne ihtiyaç olmadan birçok veriyi kayıt altına alabilir. mesele kulaktan sürekli olarak nabız ölçümü yapılabilir. Bu cihaz aynı zamanda birçok spor verisini de kayıt altına alabilir. AirPods Pro ile benzer form faktörde olması beklenen yeni kulaklık, yüksek kaliteli ses desteğini de sunabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro 2 hemen gelmiyor ancak AirPods 3 kablosuz kulaklık yakında yer alıyor

AirPods 3 kablosuz kulaklık modelinin normalde iPhone 13’ler ile birlikte tanıtılması bekleniyordu. Ancak bildiğiniz üzere ürün tanıtılmadı. AirPods 3 kaynaklara göreyse gerçekten yakında bulunuyor.

Söylendiği kadarıyla model şu an seri üretimde yer alıyor. Bu açıdan kulaklık Apple’ın bahsi geçen kasım etkinliğinden önce dahi karşımıza çıkabilir. Apple yeni kulaklığı bir basın bülteni ile önümüzde haftalarda lanse edebilir.

Model hemen hemen kesin olarak AirPods Pro’ya benzer bir hazneye sahip ancak kulak içi formunu benimsemiyor. ANC özelliğine sahip olması beklenmeyen yeni kulaklık, şimdilik sadece beyaz renkte hazırlanıyor gibi görünüyor. Apple AirPods tarafında halen beyaz harici renk sunmak istemiyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap