1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Airbnb hizmet şartlarını değiştirdi – TechInside Techinside.Com

Airbnb hizmet şartlarını değiştirdi – TechInside Techinside.Com
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Airbnb hizmet şartlarını değiştirerek müşterileri ve kendisi için düzenleme yaptı. Airbnb taciz olayları için önlem alıyor.

Airbnb hizmet şartlarında değişikliğe gitti

Airbnb hizmet şartlarını, misafirler veya ev sahipleri tarafından yapılan cinsel saldırı veya taciz iddiaları için tahkim hükümlerini kaldıracak şekilde güncelleyecek. Şirket, güncellenen şartların bu sonbaharda hazır olmasını bekliyor.

Airbnb bir blog yazısında, “Misafirlerin kendileri için en iyi olan forumda hak iddia edebilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Seyahat ve konaklama alanındaki sektördeki meslektaşlarımızı kendi toplulukları için benzer adımlar atmayı düşünmeye teşvik ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Şirket, “Airbnb’de cinsel saldırı vakaları son derece nadirdir, ancak bu nadir durumlarda, Airbnb’nin yüksek eğitimli Güvenlik ekibi, mağdurların yanında olarak onların iyiliğini ön planda tutar” dedi. Ayrıca güvenlik ekibinin üyelerinin travma bilgili metodoloji konusunda eğitim aldığını, iyileşme süreçlerinde mağdur kişileri desteklemeye ve güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap