1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Age of Empires IV’ten oynanış fragmanı yayınlandı

Age of Empires IV’ten oynanış fragmanı yayınlandı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Bir süre önce çocukluğumuzun sevilen gerçek zamanlı strateji oyun serisi Age of Empires, yeni bir yapımla karşımıza çıktı. Age of Empires IV ismiyle piyasaya sürülecek oyunun, oynanış videosu Gamescom 2021 etkinliğinde gösterildi. Video, yapımın içerisinden sinematik ve motordan oyun mekaniklerini içeriyor.


Gamescom 2021’den neler bekliyoruz?

Gamescom 2021’den neler bekliyoruz?

Gamescom 2021, 24 Ağustos itibariyle Xbox etkinliği eşliğinde başladı. Biz de oyun fuarından neler beklediğimizi değerlendirdik.

Age of Empires IV, 4K görsel uyumluluğuyla geliyor

Age of Empires IV, birçok etkileyici özellik ile geliyor. mesele 4K görsel uyumluluğu sağlayan yapım, daha göze hoş gelecek grafik kalitesi sunacak. İsterseniz gelin biraz da fragmana göz atıp, inceleyelim.

SDNShiftdelete.net

Age of Empires IV‘ün yayınlanan fragmanına baktığımızda, birtakım ilgi çekici unsurlar görüyoruz. mesele yapıma The Rise of Moscow isminde bir mücadele eklenmiş. The Rise of Moscow süresince Moskova‘yı geliştirip, daha güçlü bir orduyla neler yapabileceğinize karar veriyorsunuz. Bu konuda strateji kurmak tamamen size kalıyor. Aslında bu serinin sevilmesinin nedenlerinden birisi de burada yatıyor.

reyunda mukaddes Roma İmparatorluğu yer alıyor

Rise of Moscow‘un yanı sıra bir de mukaddes Roma İmparatorluğu‘da, medeniyet olarak oyun içerisinde yer alıyor. Burada da güç ünitelerinizin kontrolünü elinize alarak, çeşitli teknolojiler ışığında kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. reyunda bulunan et ve odun gibi kaynakları toplayarak, bina yapımı veya asker üretimi gibi konularda harcama yapabiliyorsunuz.

Age of Empires IV ten oynanış fragmanı yayınlandı

28 ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülecek oyun, Relic Entertainment tarafından geliştirildi. Yayıncı tarafında ise Xbox Game Studios yer alıyor. Yapım piyasaya sürüldüğünde PC ve Xbox Cloud Gaming platformlarından erişilebilecek. Şu anda ön siparişte bulunan Age of Empires IV, çıktığı gün Game Pass kütüphanesindeki yerini alacak.

Sizler Age of Empires IV hakkında neler düşünüyorsunuz? Gamescom 2021‘de yayınlanan fragman beklentinizi karşıladı mı? kanaatlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap