1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Jürisini Tanıttı – Magazin Haberleri

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Jürisini Tanıttı – Magazin Haberleri
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

O Ses Türkiye 2021 için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezonun jüri koltuğunda Murat Boz, olay, Seda Sayan ve akıt Öztürk otururken, bu sene jüri üyeleri değişti. 

İlk olarak Seda Sayan’ın ayrılığı sonrası jüriye Ebru Gündeş’in dahil olduğu yarışmanın yeni sezon çekimleri başladı. O Ses Rap’te jüri olan olay’nin O Ses Türkiye’de boşalan koltuğuna Oğuzhan Koç geldi.

Acun kaplıcalı, yapımcılığının yanı sıra sunuculuğunu de üstlendiği ‘O Ses Türkiye’den ilk paylaşımı, 13.4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptı.

meşhur televizyoncunun yayınladığı karede akıt Öztürk, Murat Boz, yeni jüri üyeleri Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç ile sunucu Saadet Özsırkıntı yer alıyor.

HADİSE, O SES RAP’TE YER ALACAK

Acun kaplıcalı, TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programında, “olay’nin yerine yeni bir isim düşünüyoruz. olay’yi O Ses Rap’te göreceğiz” açıklamasını yapmıştı.

İlk sezonu 2011’de yayınlanan program hakkında kaplıcalı, “Oğuzhan Koç ailemizden biri, onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum ‘O Ses Türkiye’ye” ifadelerini kullanmıştı.

Sevilen yarışmada daha önce Mustafa Sandal, senedız Tilbe, Gökhan Özoğuz, Sibel Can, Hülya Avşar, MFÖ’den Mazhar kırmızıanson ve Özkan Uğur da görev yapmıştı.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap