1. Ana Sayfa
  2. Oyun

208 TL değerinde ücretsiz Android oyun ve uygulamalar

208 TL değerinde ücretsiz Android oyun ve uygulamalar
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Play Store, her hafta ücretli Android oyun ve uygulamalar için fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu haftanın öne çıkan kısa süreliğine bedava Android oyun ve uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

Google’ın pandemi dönemine özel indirim ve bedava oyun kampanyalarına devam ediyor. Kısa süreliğine bedava hale gelen Android oyun ve uygulamalar için kısa bilgileri de sizlerle paylaşıyoruz.


Gamescom 2021 etkinliğinin ilk gününde tanıtılan oyunlar

Gamescom 2021 etkinliğinin ilk gününde tanıtılan oyunlar

Gamescom 2021 başladı. tesirnlikte, yeni oyunların tanıtılması ve duyurulan oyunlardan oynanış görüntüleri bekleniyor.

74 TL değerinde 8 oyun ve 134 TL değerinde 4 uygulama kısa süreliğine bedava

Ücretsiz oyun denilince aklımıza Epic Games‘in dağıttığı bilgisayar oyunları gelse de mobil tarafta da Google, bedava oyun kampanyaları yapıyor. İşte bu hafta bedava hale gelen 9 Android oyun:

Hook – Bulmaca oyunu – Fiyatı : 0,59 TL – İndirim için son 1 gün

Bulmaca oyunu olan Hook, Play Store indirimleri ile belli dönemlerde bedava olarak dağıtılan oyunlar arasında. reyunun temel amacı çizgisel halde olan bulmacaları çözmek.

208 tl degerinde ucretsiz android oyun ve uygulama 1
Hook

Hook oyununda hamle yapmadan önce oyunun mantığını kavramanız gerekiyor. Bu yüzden de oyunun başında yer alan bölümler basit ve öğretici. reyunu buradan indirebilirsiniz.

Chloe: Playtime! – Bulmaca oyunu – Fiyatı: 29,99 TL – İndirim 2 gün içinde sona eriyor

tekrar bir tür bulmaca oyunu olan Chloe: Playtime aslında Square Enix‘in mobil oyunlarına benzer bir yapıda. Kahramanımız olan Chloe dışında ikinci bir karakter olan Bunny‘de oyunun ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkıyor.

fakatcınız ise iki karakteri kullanarak her bölümde değişik oyuncaklarla karşımıza çıkan zorlukları aşmak. Biraz çocuk oyunu gibi gelse de Chloe: Playtime keyifli zaman geçirmek için denenebilecek bedava oyun fırsatlarından biri. reyunu buradan indirebilirsiniz.

Candy Dandy isimventure : Crush Game – Bulmaca oyunu – Fiyatı: 10,99 TL – İndirim 5 gün içinde sona eriyor

Candy Dandy isimventure : Crush Game, adı üstünde Candy Crush benzeri bulmaca oyunlarından biri. Birbirine benzeyen 3 veya daha fazla öğeyi bir araya getirdiğiniz bu oyunlar zaman geçirmek için en uygun oyunlar arasında. reyunu buradan indirebilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap