1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

2021 Volkswagen Polo; makyajlı versiyonun Türkiye tarihi açıklandı

2021 Volkswagen Polo; makyajlı versiyonun Türkiye tarihi açıklandı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Türkiye satışlarına iki haftadan daha az bir süre kalan makyajlı 2021 Volkswagen Polo için motor ve donanım seçenekleri de netleşiyor.

Geçtiğimiz nisan ayında gerçekleştirilen makyaj operasyonuyla tanıtımı gerçekleştirilen Polo, aradan geçen kısa zaman diliminin ardından Türkiye’deki listelere de dahil oluyor. Autoshow 2021 kapsamında resmi duyurunun yapıldığı makyajlı ürün gamı 24 Eylül’de Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda yerini alacak. Duyuruda 2021 Volkswagen Polo ailesinin makyajlı dinamiklerinin versiyon ve motor seçenekleri de açıklığa kavuştu. Buna göre ailenin Türkiye’de 2 farklı motor seçeneği, 3 farklı donanım seviyesinde tercih edilebileceğini görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Volkswagen Polo; makyajla gelenler

6. neslinin makyajlı versiyonuyla karşımıza çıkarılacak olan Polo, iç ve dış tasarım ayrıntılarıyla daha sportif bir görünüm kazanıyor. Makyajın en büyük etkilerinden birisini de zenginleştirilen standart donanımlarda göreceğiz. Makyajın dış tasarıma olan etkisi temel birkaç parça odağında şekilleniyor. Matrix LED teknolojisini içeren yeni ışıklandırma gruplarıyla birlikte Polo’nun ön tamponunda yapılan dokunuşlarla daha dikkat çeken bir görünüm yakalanmak isteniyor. LED ışıklandırma grubunun gerek ön gerekse arka tarafta artık her model için standart olarak gelecek olması da kullanıcıları memnun edecek özellikler arasında. içehreptif Matrix LED sistemiyse ek ücret karşılığında araca entegre edilebilecek. Golf 8’de gördüğümüz ve ön ızgaradaki aydınlatma da yine Polo’larda standart olarak geliyor. Dış tasarıma etki eden yeni jant setleri de giriş seviyelerinde 15 inç olarak gelirken sportif paketlerde 16 inçe kadar yükseliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kapıları açıp kokpite geçtiğimizde de yine standart olarak gelen zengin donanımlar bizi bekliyor. 2017 yılında ilk kez kendisinde barındırdığı dijital sürücü ekranı, 8 inçlik ebatla artık Polo’nun alt versiyonlarına da geliyor. Giriş ve orta seviye paketlerde bu ekrana 6,5 inçlik multimedya sistem eşlik ediyor. Üst paketlerse ise sürücü ekranı 10,25 inçe yükselirken multimedya ekran 9,2 inçe terfi ediyor. Polo’nun adaptif hız sabitleyici ve çizgi takip asistanlarını içeren elektronik destekleri de yine bu makyajla daha fazla etkisini gösterecekler arasında. Kullanıcı alanında hala mekanik el freninin konumlanılıyor olması da bunun için hala önümüzde zaman olduğunun bir göstergesi niteliğinde. Yeni Polo ile ilgili fiyat, motor ve donanım kombinasyonları kısa süre içerisinde duyurulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

alakali video[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap